«سرهنگ ثریا» به موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس می‌آید

به همت موزه ملی انقلاب اسلامی و دفاع مقدس فیلم سینمایی «سرهنگ ثریا» در کانون فیلم «هور» اکران و با حضور رامتین شهبازی نقد و بررسی می‌شود.
کد خبر: 4708
زمان انتشار: ۱۵ آبان ۱۴۰۲ - ۱۱:۰۶ قبل از ظهر -
14 بازدید

به گزارش کیمیای ایران آنلاین، به نقل از روابط عمومی و امور بین‌الملل موزه ملی انقلاب اسلامی و دفاع مقدس، با توجه به نقش و اهمیت سینما در عصر حاضر؛ معاونت فرهنگی هنری موزه مبادرت به برگزاری رویداد سینمایی «کانون فیلم هور» کرده است تا با نگاهی نقادانه به آثار شاخص سینمای ایران و جهان در حوزه‌های انقلاب، جنگ و مقاومت گامی در راستای پویایی و اثر بخشی هرچه بیشتر سینمای انقلاب اسلامی و دفاع مقدس بردارد.

دومین جلسه اکران و نقد فیلم روز پنجشنبه_هجدهم آبان_ ساعت ۱۶ در کانون فیلم هور به نقد و بررسی فیلم «سرهنگ ثریا» به کارگردانی لیلی عاج با حضور رامتین شهبازی نویسنده و منتقد سینما اختصاص یافته است که حضور برای عموم علاقه‌مندان آزاد و رایگان است.

علاقمندان می‌تواند جهت حضور در این برنامه به آدرس http://www.b2n.ir/Hourmoviecente مراجعه و با توجه به محدودیت ظرفیت نسبت به ثبت‌نام اقدام کنند.

 «سرهنگ ثریا» روایت مادری است که فرزندش توسط گروه منافقین به پادگان اشرف فرستاده شده و مادر تلاش می‌کند تا فرزندش را از دست این گروه تروریستی آزاد کند، این فیلم از یک داستان واقعی الهام گرفته شده و نشان می‌دهد که در برابر تروریسم و سازمان‌های تروریستی، مادران نیز تا حد زیادی برای حفاظت از فرزندان خود تلاش می‌کنند.

انتهای پیام/

نوشته شده توسط:

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بانک ملی ایران
چاپ آگهی مفقودی
تبلیغات