مژده به شهروندان کرجی؛

ساخت مسیر تردد اتوبوس‌های BRT در کرج کلید خورد

رئیس کمیسیون عمران و حمل و نقل ترافیک شورای اسلامی شهر کرج از آغاز عملیات اجرایی مسیر ویژه اتوبوس حدفاصل حصارک تا پایانه شهید سلطانی خبر داد.
کد خبر: 4790
زمان انتشار: ۱۵ آبان ۱۴۰۲ - ۱۵:۰۲ بعد از ظهر -
15 بازدید

به گزارش کیمیای ایران آنلاین، به نقل ازخبرنگار کیمیای ایران آنلاین از البرز؛ حسین مهاجری آغاز عملیات اجرایی مسیر ویژه اتوبوس‌‌های تندرو را در راستای اجرای سیاست‌های شورای دوره ششم و مدیریت شهری در بخش حمل و نقل همگانی و ارائه تسهیلات مناسب به شهروندان و همچنین اصلاح الگوی مصرف استفاده از معابر شهر عنوان معرفی کرد.

وی در ادامه اظهار کرد: کارگاه اجرایی این مسیر تجهیز شده و عملیات اجرایی آن از حصارک آغاز که پس از عبور از ۱۷ ایستگاه‌ (مجموعا ۳۴ ایستگاه در دوطرف) به ایستگاه پایانه شهید سلطانی ختم می‌شود.

حسین مهاجری با بیان اینکه اجرای این طرح از میدان حصارک آغاز و تا پل فردیس ادامه دارد، اذعان کرد: طول پروژه حدود ۳۰ کیلومتر است که به صورت رفت و برگشت پیش بینی شده است.

رئیس کمیسیون عمران و حمل و نقل ترافیک شورای اسلامی شهر کرج به اصلاح هندسی برخی از نقاط پروژه اشاره کرد و افزود: سه راه پست خانه و ابتدای بلوار گلستان و لوپ سه راه گوهردشت از نقاطی هستند که در حال اجرای عملیات اصلاح هندسی این مسیر هستند.

مهاجری با بیان اینکه اجرای مسیر ویژه اتوبوس تندرو در خیابان شهید بهشتی، سرفاصله زمانی اتوبوس‌ها در آن مسیر کاهش یابد و سطح سرویس مناسبی از حمل و نقل عمومی در اختیار شهروندان قرار گیرد.

به گفته این عضو شورای اسلامی شهر کرج؛ با اجرای این مسیر ویژه، سرعت و مطلوبیت ناوگان حمل و نقل همگانی در این مسیر که یکی از مسیرهای شریانی شبکه معابر کرج محسوب می‌شود، افزایش و زمان سفر در این محدوده کاهش می‌یابد.

انتهای پیام/

نوشته شده توسط:

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بانک ملی ایران
چاپ آگهی مفقودی
تبلیغات