سرقت۲۰ میلیاردی ۴ غیر بومی در اصفهان

رئيس پليس آگاهي فرماندهي انتظامي استان از دستگيري اعضاي باند 4 نفره غیر بومی که با دستبرد به یک منزل و یک مغازه در شهر اصفهان 20 ميليارد ريال از اموال را به سرقت برده بودند، خبر داد.
کد خبر: 4605
زمان انتشار: ۱۴ آبان ۱۴۰۲ - ۱۴:۵۱ بعد از ظهر -
22 بازدید

به گزارش کیمیای ایران آنلاین، سرهنگ “حسین ترکیان” بیان داشت: به دنبال شکایت یکی از شهروندان اصفهانی مبنی بر سرقت منزل وی موضوع شناسایی و دستگیری سارق یا سارقان در دستور کار ویژه کارآگاهان پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان اصفهان قرار گرفت.

وی افزود: کارآگاهان پس از بررسی محل وقوع سرقت و انجام یک سری اقدامات علمی و تخصصی و همچنین جمع آوری سرنخ های موجود نهایتاً رد پای باندی ۴ نفره از سارقان سابقه دار و غیر بومی را در این سرقت به دست آوردنذ.

سرهنگ ترکیان تصریح کرد: بررسی ها در این خصوص ادامه داشت تا اینکه با رصد هوشمندانه کارآگاهان، منزل اجاره ای متهمان در شهر اصفهان شناسایی و در عملیاتی ضربتی هر ۴  متهم که سه مرد و یک زن بودند، دستگیر شدند.

رئیس پلیس آگاهی استان اصفهان از کشف ۲۰ میلیارد ریال اموال مسروقه در بازرسی از مخفیگاه متهمان خبر داد و گفت: متهمان در تحقیقات صورت گرفته به ۲ فقره سرقت شامل  منزل و مغازه فروش تجهیزات تلفن همراه اعتراف کردند.

سرهنگ تُرکیان با اشاره به تحویل این سارقان به مرجع قضائی خاطر نشان کرد:  تحقیقات در خصوص سایر سرقت های احتمالی رخ داده توسط این باند همچنان ادامه دارد.

انتهای پیام/

نوشته شده توسط:

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بانک ملی ایران
چاپ آگهی مفقودی
تبلیغات