مدیر منطقه دو شهرداری اصفهان خبر داد:

برگزاری نخستین جشنواره هنر نمایشی «تک‌گویی» در محله دهنو

مدیر منطقه دو شهرداری اصفهان از برگزاری نخستین جشنواره هنر نمایشی «تک‌گویی» در فرهنگسرای سراج واقع در محله دهنو همراه با معرفی نفرات برتر این جشنواره خبر داد.
کد خبر: 4570
زمان انتشار: ۱۴ آبان ۱۴۰۲ - ۱۳:۲۹ بعد از ظهر -
9 بازدید

به گزارش کیمیای ایران آنلاین، به نقل از اداره ارتباطات رسانه ای شهرداری اصفهان، محمدرضا طبیبیبا بیان اینکه برپایی جشنواره‌های محلی تجربه حضور در صحنه تئاتر را برای علاقه‌مندان به هنر نمایش به ویژه نوجوانان فراهم می‌آورد، گفت: بر همین اساس، نخستین جشنواره هنر نمایشی تک‌گویی، هم‌زمان با روز نوجوان و با حضور هنرمندان نوجوان در فرهنگسرای سراج واقع در محله دهنو برگزار شد.

او افزود: این جشنواره با هدف شناخت استعدادها و توانمندی‌های نوجوانان و هنرجویان تئاتر با همت فرهنگسرای سراج و حمایت معاونت فرهنگی، اجتماعی و ورزشی منطقه دو شهرداری اصفهان برگزار شد.

او تقویت فرهنگسراها با هدف جذب و جلب نسل نوجوان و جوان به حضور در برنامه های فرهنگی و هنری را از رویکردهای مدیریت منطقه دو دانست و اظهار کرد: کمبود امکانات هنری از جمله سالن تئاتر به دلیل دور از دسترس بودن نباید منعی برای رشد استعدادها ایجاد کند، بنابراین به فرهنگسراها بیشتر اهمیت می‌دهیم تا مکان مناسبی برای آموزش و رشد کودکان، نوجوانان و جوانان علاقه‌مند به این هنر باشد.

انتهای پیام/

نوشته شده توسط:

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بانک ملی ایران
چاپ آگهی مفقودی
تبلیغات