امکان نوبت دهی اینترنتی دفاتر خدمات الکترونیک قضایی فراهم شد

معاون فناوری اطلاعات و برنامه ریزی دادگستری کل استان البرز اعلام کرد: امکان دریافت نوبت برای دفاتر خدمات الکترونیک قضایی از طریق سایت Adliran فراهم شده است.
کد خبر: 4365
زمان انتشار: ۱۲ آبان ۱۴۰۲ - ۱۲:۱۹ بعد از ظهر -
27 بازدید

به گزارش کیمیای ایران آنلاین البرز ، مهدی شمسی، معاون فناوری اطلاعات و برنامه ریزی دادگستری کل استان البرز با اشاره به بروزرسانی سامانه‌های الکترونیک قوه ‌قضائیه در سطح استان گفت: عموم مردم البرز می‌توانند با استفاده از امکان خودکاربری در سامانه خدمات الکترونیک قضایی به نشانی اینترنتی Adliran.ir به صورت برخط و از طریق تلفن همراه یا رایانه شخصی خود، از شعب قضایی یا دفاتر خدمات الکترونیک قضایی در سراسر کشور، بدون محدودیت مکانی، وقت حضور اخذ کنند.

وی افزود: با توجه به تراکم کاری شعب قضایی و دفاتر خدمات الکترونیک قضایی، حضور بدون دریافت نوبت اینترنتی، نیازمند صرف زمان‌های طولانی در محل شعبه یا در محل دفتر خدمات الکترونیک قضایی است. از طریق نوبت دهی اینترنتی، مراجعین می توانند به صورت رایگان و فقط با استفاده از گوشی تلفن همراه یا رایانه شخصی، برای حضور در محل شعب قضایی یا در محل دفاتر خدمات الکترونیک قضایی سراسر کشور وقت اخذ کرده و با مراجعه در ساعت مقرر نسبت به انجام امور قضایی خود اقدام کنند.

انتهای پیام/

نوشته شده توسط:

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بانک ملی ایران
چاپ آگهی مفقودی
تبلیغات