ژاله درستکار: «رستگاری» جایگاه ویژه‌ای میان مردم پیدا خواهد کرد

بازیگر سریال در حال تولید «رستگاری» گفت: با توجه به پخش این سریال در ماه مبارک رمضان و تجربه‌ای که از آثار مسعود ده‌نمکی و همکاری با او دارم، مطمئنم این مجموعه جایگاه ویژه‌ای میان مردم پیدا خواهد کرد.
کد خبر: 4276
زمان انتشار: ۹ آبان ۱۴۰۲ - ۱۶:۲۱ بعد از ظهر -
20 بازدید

به گزارش کیمیای ایران آنلاین ، به نقل از خبرنگار سینمایی ایرنا، ژاله درستکار فعالیت حرفه‌ای خود را از اواسط دهه ۸۰ آغاز و در فیلم‌های سینمایی ساکن طبقه وسط (شهاب حسینی ۱۳۹۳)، رسوایی (مسعود ده‌نمکی ۱۳۹۵)، هایلایت (اصغر نعیمی ۱۳۹۶)، مادری (۱۳۹۷- علیرضا پیربند) و مجموعه‌های تلویزیونی مانند شب شیشه‌ای (مسعود رشیدی ۱۳۹۲)، خروس (سعید آقاخانی ۱۳۹۲) و معراجی‌ها (مسعود ده‌نمکی ۱۳۹۳)، کیمیا (جواد افشار ۱۳۹۴) و آزادی مشروط (مسعود ده‌نمکی ۱۴۰۱) ایفای نقش کرده است و این روزها هم مشغول بازی در سریال رستگاری به کارگردانی مسعود ده‌نمکی است.

او در سال ۱۴۰۰ موفق به دریافت جایزه بهترین بازیگر زن از جشنواره آمریکای جنوبی برای فیلم مادری به کارگردانی علیرضا پیربند شد.

«رستگاری» میهمان افطاری خانواده‌های ایرانی

درستکار در گفت‌وگو با خبرنگار سینمایی ایرنا اظهار داشت: در سریال «رستگاری» نقش همسر مرد کارخانه‌داری را بازی می‌کنم که تمام تلاش خود را می‌کند به سهم بیشتری از کارخانه پدری دست پیدا کند.

وی با بیان اینکه سریال‌هایی که در ماه مبارک رمضان پخش می‌شود بیشترین مخاطب را دارد، گفت: از سال‌ها قبل مردم پس از افطار پای تلویزیون می‌نشینند و سریال‌های تلویزیونی را تماشا کنند. با شناختی که از کارگردانی آقای ده‌نمکی دارم و همچنین سابقه همکاری که با او داشتم مطمئنم «رستگاری» که قرار است ماه مبارک رمضان پخش شود و میهمان افطاری مردم باشیم جایگاه ویژه ای در میان مخاطبان پیدا می کند.

نوشته شده توسط:

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بانک ملی ایران
چاپ آگهی مفقودی
تبلیغات