اسماعیل هنیه خطاب به حکام عربی:

چقدر باید خون در غزه ریخته شود که برخی بالاخره عصبانی شوند؟

رییس دفتر سیاسی جنبش حماس خطاب به برخی حاکمان عرب و جهان اسلام گفت: چقدر باید خون بریزد و کشتار شود تا به‌خاطر خدا خشمگین شوید و یک گام تاریخی ضد جنایات صهیونیست‌ها بردارید؟
کد خبر: 3607
زمان انتشار: ۲ آبان ۱۴۰۲ - ۱۰:۵۰ قبل از ظهر -
23 بازدید

به گزارش کیمیای ایران آنلاین، به نقل از وبگاه فلسطین الیوم، اسماعیل هنیه، رییس دفتر جنبش مقاومت اسلامی حماس بامداد سه‌شنبه در پیامی مکتوب در واکنش به تشدید جنایت‌های اشغالگران صهیونیست علیه مردم غزه در خطاب به سران برخی کشورهای عربی و اسلامی گفت: ای رهبران کشورهای عربی و اسلامی، چقدر به خون و کشتار نیاز دارید تا بالاخره عصبانی شوید و موضع‌گیری تاریخی انجام دهید؟

هنیه افزود: این جنایتکاران تفاوتی میان هیچ کسی در غزه قایل نیستند و اعم از زن و کودک و سالخورده را قتل عام می‌کنند.

وی گفت که اشغالگران با این جنایت‌ها صفحه ننگین و شرم آوری را در تاریخ مالامال از خونریزی خود به ثبت رساندند.

هنیه تاکید کرد که مجاهدان مقاومت فلسطین خواب و امنیت را از اشغالگران خواهند گرفت و هر اندازه هم طول بکشد اما اجازه نخواهند داد آن‌ها احساس امنیت کنند تا اینکه ملت ما و فرزندان ما در امنیت، ازادی و حاکمیت بر سرزمین خود زندگی کنند.

رهبر حماس با انتقاد از بی‌تحرکی کشورهای عربی و اسلامی خطاب به رهبران این کشورها گفت: «ای رهبران کشورهای عربی و اسلامی! چه اندازه نیاز دارید که خون ریخته شود و کشتار صورت گیرد تا به خاطر خدا خونتان به جوش آید و موضعی تاریخی در مقابل قتل عام کودکان، زنان و سالخوردگان غزه اتخاذ کنید.»

اسماعیل هنیه همچنین تاکید کرد که به غربِ مدعی حقوق بشر اما شریک در قتل عام و ریختن خون بی‌گناهان از ملت‌مان می‌گویم که با مواضع خود در حمایت از جنگ نسل کشی در غزه برای همیشه از انسانیت سقوط کردید و دیواری میان خود و ملت‌های عربی و اسلامی ایجاد کردید که تا ابد الدهر فرو نخواهد ریخت.

انتهای پیام/

نوشته شده توسط:

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بانک ملی ایران
چاپ آگهی مفقودی
تبلیغات