معاون برنامه‌ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهردار اصفهان خبر داد:

راه‌اندازی سامانه مدیریت دانش شهرداری اصفهان با همکاری کلان‌شهرها

معاون برنامه‌ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهردار اصفهان گفت: گسترش اطلاعاتی سامانه مدیریت دانش شهرداری اصفهان با همکاری کلان‌شهرها در دستور کار قرار دارد.
کد خبر: 3713
زمان انتشار: ۲ آبان ۱۴۰۲ - ۱۵:۱۰ بعد از ظهر -
45 بازدید

به گزارش کیمیای ایران آنلاین، به نقل از اداره ارتباطات رسانه ای شهرداری اصفهان؛ سعید ابراهیمی با بیان اینکه یکی از فعالیت‌های خوبی که طی چند سال گذشته در شهرداری اصفهان انجام شده سامانه مدیریت دانش شهرداری اصفهان است، اظهار کرد: سامانه مدیریت دانش یک پایگاه اطلاعاتی از پژوهش‌ها اعم از مقالات، طرح‌های پژوهشی، پایان‌نامه‌ها، تجربیات و دانش‌های فردی و سازمانی است که در حوزه شهرداری اصفهان و سایر کلان‌شهرهای کشور طراحی شده است.

او با بیان اینکه تاکنون بیش از ۱۲ هزار رکورد اطلاعاتی در این سامانه به ثبت رسیده است، افزود: در راستای این بستر اطلاعاتی، تفاهم‌نامه‌هایی را با سایر کلان‌شهرها امضا و اطلاعات این شهرهای بزرگ را نیز در سامانه بارگذاری کردیم.

معاون برنامه‌ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهردار اصفهان اضافه کرد: سامانه مدیریت دانش، قابلیت جست‌وجوی موضوعی در زمینه فعالیت‌های مطالعاتی و پژوهشی دارد که در شهرداری‌ها انجام شده است و علاقمندان و پژوهشگران می‌توانند از این اطلاعات استفاده کنند.

او تصریح کرد: در حال حاضر دسترسی به این سامانه را غیر از اصفهان برای مشهد و شیراز نیز ایجاد کرده‌ایم، همچنین بعضی از شهرهای استان اصفهان هم به این سامانه پیوستند.

ابراهیمی افزود: سامانه مدیریت دانش یک پایگاه دانشی ارزشمند است که می‌تواند برای سیاست‌گذاری‌های حوزه شهری به نوعی مقدمات و پیش نیازهای اولیه را تأمین کند و در همه شهرهای کشور در حوزه مدیریت شهری به عنوان پایگاه مرجع شناخته شود.

او تاکید کرد: درصددیم با کلان‌شهرهای مشهد، شیراز، تبریز و تهران به یک پایگاه اطلاعاتی مشترک در زمینه پژوهش و مطالعات شهری برسیم که لازم است در هر کلان‌شهری پایگاه اطلاعاتی اولیه وجود داشته باشد و در مرحله بعد به سمت یکپارچگی برود.

معاون برنامه‌ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهردار اصفهان اظهار امیدواری کرد: با به‌کارگیری نتایج مطالعات و پژوهش‌ها تصمیمات بهتر و صحیح‌تری در این راستا گرفته شود و شهر بهتری داشته باشیم.

انتهای پیام/

نوشته شده توسط:

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بانک ملی ایران
چاپ آگهی مفقودی
تبلیغات