مدیرکل راه و شهرسازی استان اصفهان خبر داد؛

۸۰۱ خانوار اصفهانی، زمین ویلایی (تک واحدی) دریافت کردند

واگذاری زمین برای ساخت بیش از ۱۷ هزار و ۲۰۰ واحد ویلایی در طرح نهضت ملی مسکن استان مدیرکل راه و شهرسازی استان اصفهان گفت: تا کنون در طرح جوانی جمعیت به ۸۰۱ خانوار اصفهانی، زمین ویلایی (تک واحدی) واگذار شد همچنین برای ساخت بیش از ۱۷ هزار و ۲۰۰ واحد ویلایی در طرح نهضت ملی مسکن استان زمین تامین و واگذار شده است.
کد خبر: 3509
زمان انتشار: ۱ آبان ۱۴۰۲ - ۱۳:۲۲ بعد از ظهر -
34 بازدید

به گزارش کیمیای ایران آنلاین، به نقل از وزارت راه و شهرسازی از استان اصفهان؛ علیرضا قاری قرآن مدیرکل راه و شهرسازی استان اصفهان در خصوص وضعیت طرح حمایت از خانواده و جوانی جمعیت اظهار کرد: مطابق با آیین نامه ماده ۴ قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت، به خانواده‌هایی که فرزند سوم به بعدشان، پس از ۲۴ مهر ماه ۱۴۰۰ (تاریخ تصویب قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت) متولد شده باشند، در صورت واجد شرایط بودن زمین یا واحد مسکونی تعلق می‌گیرد.

وی افزود: براین اساس متقاضیان می‌توانند برای ثبت‌نام در این طرح به سامانه جامع طرح‌های حمایتی مسکن به نشانی saman.mrud.ir مراجعه کنند.

مدیرکل راه و شهرسازی استان اصفهان در سطح استان اصفهان بیان کرد: تا کنون بیش از ۱۰ هزار و ۱۰۰ متقاضی برای بهره مندی از این طرح اقدام به ثبت نام کردند.

وی گفت: با بررسی‌های به‌عمل آمده در حال حاضر افزون بر هشت هزار و ۸۰۰ متقاضی حائز شرایط شناخته شده اند و تا کنون به ۸۰۱ خانوار واجد شرایط، زمین ویلایی (تک واحدی) واگذار شده است.

رئیس شورای هماهنگی راه و شهرسازی استان اصفهان افزود: در شهر جدید بهارستان نیز تاکنون یک‌هزار و هفت متقاضی برای طرح جوانی جمعیت در سامانه مربوطه ثبت نام کردند که از این تعداد ۸۹۳ خانوار تا کنون حائز شرایط هستند.

وی در خصوص طرح نهضت ملی مسکن استان اظهار کرد: در مجموع بیش از ۴۴ هزار و ۵۰۰ نفر برای این طرح در سطح استان اقدام به ثبت نام کردند که با پلایش و بررسی های بعمل آمده تا کنون افزون بر ۱۵۴ هزار و ۹۰۰ متقاضی حائز شرایط فعال هستند.

قاری‌قرآن خاطرنشان کرد: در حال حاضر با تلاش‌های به عمل آمده در قالب طرح نهضت ملی مسکن در استان اصفهان زمین برای ساخت بیش از ۱۷ هزار و ۲۰۰ واحد ویلایی (تک واحدی) و افزون بر ۲۲ هزار و ۲۰۰ واحد گروهی تامین و واگذار شده است.

انتهای پیام/

نوشته شده توسط:

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بانک ملی ایران
چاپ آگهی مفقودی
تبلیغات