البرز به دنبال سکو قهرمانی/ رضایی: برد ما پاشنه آشیل سپاهان می شود

گفت و گو اختصاصی خبر روزنامه سراسری کیمیای ایران با سرمربی باتجربه هندبال
کد خبر: 3408
زمان انتشار: ۱ آبان ۱۴۰۲ - ۱۰:۰۷ قبل از ظهر -
24 بازدید

به گزارش کیمیای ایران آنلاین،امیر علی شفیعه/اصفهان_ ناهید رضایی، سرمربی تیم هندبال زرکان البرز، در رابطه با شروع فعالیت خود اینگونه عنوان کرد: پانزده سال پیش، مربیگری را شروع کردم و تصمیم به استعدادیابی دانش آموزان گرفتم که اکنون بازیکنان تیم البرز، همان کسانی هستند که سال ۸۷ استعدادشان کشف شد و پرورش یافت.

رضایی ۱۰ سال، بازیکن هندبال بوده است و سابقه بازی در لیگ برتر را دارد. او همچنین توانسته است مقام نایب قهرمانی و قهرمانی لیگ ایران را کسب کند.

سرمربی تیم هندبال البرز، در خصوص سطح لیگ برتر هندبال زنان کشور گفت: زمانی که بازیکن بودم لیگ سطح بالایی داشت و اکنون نیز، که به عنوان سرمربی در لیگ برتر هندبال فعالیت دارم، سطح لیگ را خوب ارزیابی می کنم.

وی ادامه داد: بازیکنان باتجربه در لیگ بازی می کنند و بازیکنان جوان و خوش آتیه نیز به تیم خا اضافه شده اند و این موضوع باعث بالا رفتن سطح کیفی لیگ برتر شده است.

ناهید رضایی سرمربی تیم های پرسپولیس بهبهان و شیشه قزوین بوده است.

او با اشاره به اینکه بازیکنان البرز انگیزه بالایی برای شرکت در مسابقات دارند، اظهار داشت: تیم ما اولین سال حضور در لیگ برتر را تجربه می کند، اما من و بازیکنانم همواره به دنبال پیشرفت هستیم و می خواهیم روی سکو برویم.

تیم زرکان البرز در هفته پیش رو با تیم سپاهان اصفهان بازی دارد.

رضایی در این خصوص عنوان کرد: بازی سختی با سپاهان داریم اما تمام تلاشمان این است که پیروز از زمین خارج شویم و بهترین بازی خود را به نمایش بگذاریم.

ناهید رضایی در پایان گفت: سپاهان همیشه باشگاه بزرگی بوده است اما تیم ما نیز برای دو امتیاز این بازی می جنگد و پیروزی ما پاشنه آشیل تیم سپاهان می شود.

انتهای پیام/

نوشته شده توسط:

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بانک ملی ایران
چاپ آگهی مفقودی
تبلیغات