مدیرعامل سازمان مدیریت حمل‌ونقل بار شهرداری اصفهان خبر داد:

رونمایی از طرح محدوده زمانی و مکانی هوشمند خودروهای حمل‌ونقل بار در آینده نزدیک

مدیرعامل سازمان مدیریت حمل‌ونقل بار شهرداری اصفهان از رونمایی از طرح محدوده زمانی و مکانی هوشمند خودروهای حمل‌ونقل بار در آینده نزدیک خبر داد.
کد خبر: 3345
زمان انتشار: ۳۰ مهر ۱۴۰۲ - ۱۱:۴۸ قبل از ظهر -
13 بازدید

به گزارش کیمیای ایران آنلاین، به نقل از اداره ارتباطات رسانه ای شهرداری اصفهان، سیدعلی عبدالهی با اعلام این خبر گفت: در حال حاضر طرحی با عنوان محدودیت زمانی _مکانی تردد ناوگان بار در سطح شهر اصفهان در حال اجرا است؛ این طرح با خودروهای دارای بار بالای ۱۰ تن آغاز شد و سپس به خودروهای دارای تناژ پایین تسری پیدا کرد.

او افزود: برای ناوگان باری دارای ظرفیت بالای ۱۰ تن که در حوزه حمل خاک و نخاله ساختمانی در شهر اصفهان و حمل بتن فعال است، با صدور مجوز مشخص می‌کنیم در چه ساعاتی از شبانه‌روز و در کدام معابر اجازه تردد خواهند داشت و در صورتی که خلاف این مجوز تردد، عمل شود، رانندگان مشمول جریمه خواهند شد.

مدیرعامل سازمان مدیریت حمل‌ونقل بار شهرداری اصفهان خاطرنشان کرد: همچنین طرح محدوده زمانی و مکانی هوشمند خودروهای ناوگان حمل‌ونقل بار درون شهری در سطح شهر اصفهان برای نخستین‌بار در کشور به‌زودی کلید خواهد خورد؛ تست‌های اولیه این طرح و خوانش پلاک‌ها توسط دوربین‌های پلاک‌خوان انجام شده است و رونمایی خواهد شد.

او با بیان اینکه همکار اصلی سازمان مدیریت حمل‌ونقل بار شهری در اجرای این طرح، پلیس راهور شهرستان اصفهان است، گفت: همچنین تعاونی‌ها، اصناف و انجمن‌هایی که در حوزه حمل‌ونقل بار فعالیت می‌کنند ارتباط بسیار خوبی با این سازمان دارند.

به گفته او، تعاونی صنف ماشین‌آلات سنگین و راه‌سازی، انجمن پخش مواد غذایی و دارویی، تعاونی جرثقیل‌ها و امداد خودروها، انجمن کارخانه‌های بتن آماده و تعاونی کامیون‌های حمل‌ونقل خاک و نخاله نیز ذیل این سازمان ساماندهی شده و مشغول فعالیت است.

انتهای پیام/

 

 

 

 

نوشته شده توسط:

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بانک ملی ایران
چاپ آگهی مفقودی
تبلیغات