مدیر منطقه 7 شهرداری اصفهان خبر داد:

تعمیر و به‌روزرسانی پل‌های مکانیزه با ۲۰ میلیارد ریال اعتبار

مدیر منطقه 7 شهرداری اصفهان از تعمیر و به‌روزرسانی پل‌های مکانیزه این منطقه با ۲۰ میلیارد ریال اعتبار خبر داد.
کد خبر: 3350
زمان انتشار: ۳۰ مهر ۱۴۰۲ - ۱۲:۰۳ بعد از ظهر -
22 بازدید

به گزارش کیمیای ایران آنلاین، به نقل از اداره ارتباطات رسانه ای شهرداری اصفهان، مهدی سلطان‌آقایی با اعلام این خبر گفت: عملیات تعمیرات اساسی و بازسازی پل‌های مکانیزه عابر پیاده موجود در منطقه ۷ در حال انجام است و برای ساماندهی و بازگشت پل‌ها به چرخه خدمت‌رسانی اعتباری بالغ بر ۲۰ میلیارد ریال در نظر گرفته شده است.

او با بیان اینکه در این منطقه، ۴ پل مکانیزه وجود دارد و پل‌های برج کاوه و پل چمران در حال تعمیر است، افزود: تعمیر ۲ پل برقی دیگر نیز بنا به درخواست شهروندان در دستور کار قرار دارد که پس از پایان تعمیرات در حال اجرا، آغاز خواهد شد.

مدیر منطقه ۷ شهرداری اصفهان با اشاره به حجم بالای تردد در خیابان غرضی گفت: بنا به درخواست شهروندان محله‌های شهرک میلاد و رحیم‌آباد، پل عابر پیاده ابتدای خیابان غرضی نیز سال آینده مکانیزه خواهد شد.

او ادامه داد: به همت همکاران حوزه حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری منطقه ۷ اصفهان، اقدامات مناسبی برای سایر مجموعه پل‌های عابرپیاده در سطح این منطقه که مکانیزه نیستند، همچنین در زمینه تقویت و به‌روزرسانی سیستم روشنایی، رنگ‌آمیزی و نظافت دوره‌ای اندیشیده شده است و در دستور کار قرار دارد.

انتهای پیام/

 

نوشته شده توسط:

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بانک ملی ایران
چاپ آگهی مفقودی
تبلیغات