در نخستین جشنواره اقتصاد مقاومتی استان اصفهان

اعطای نشان اقتصاد مقاومتی به ذوب آهن اصفهان

ذوب آهن اصفهان موفق شد در اولین جشنواره ی اقتصاد مقاومتی استان اصفهان بزرگداشت شهید شاخص جامعه کار و تولید کشور شهید محمد کاظم زاده که ۲۷ مهرماه برگزار شد ، نشان اقتصاد مقاومتی را کسب کند . این نشان با حضور سردار غلامرضا سلیمانی رئیس سازمان بسیج مستضعفین، سردار مجتبی فدا فرمانده سپاه صاحب‌الزمان استان اصفهان و حمیدرضا اله بداشتی مسئول سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور به مهدی بهرامی معاون پشتیبانی و خدمات اجتماعی ذوب آهن اصفهان اعطا شد .
کد خبر: 3230
زمان انتشار: ۲۹ مهر ۱۴۰۲ - ۱۱:۲۷ قبل از ظهر -
22 بازدید
به گزارش کیمیای ایران آنلاین، در این جشنواره که با حضور خانواده معزز شهید کاظم زاده همراه بود و به همت سازمان بسیج کارگری و کارخانجات استان اصفهان و میزبانی هلدینگ پتروپالایش برگزار شد ، از۵۰ شرکت برتر تجلیل و نشان اقتصاد مقاومتی به آنها اعطا گردید.

تعداد ۸۰۰ واحد تولیدی در این جشنواره شرکت کردند و به صورت تخصصی ارزیابی شدند و در نهایت به ۵۰شرکت که بیشترین امتیاز را کسب نمودند نشان اقتصاد مقاومتی اعطا شد. برگزیدگان استانی این جشنواره به مرحله داوری جشنواره ملی اقتصاد مقاومتی راه خواهند یافت.


تعدادی از بسیجیان حوزه مقاومت بسیج کارگری شهید تندگویان ذوب آهن اصفهان  در جشنواره نشان اقتصاد مقاومتی استان اصفهان حضور داشتند.

سردار غلامرضا سلیمانی رئیس سازمان بسیج مستضعفین طی سخنانی، الگو سازی مناسب در عرصه تولید کالا و خدمات ، گسترش ضریب نفوذ گفتمان اقتصاد مقاومتی در واحدهای تولیدی و خدماتی و هدایت عرصه تولید برای پیروی از سیاست های اقتصاد مقاومتی را از جمله اهداف این جشنواره بیان نمود.

اله بداشتی رئیس سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور نیز با بیان اینکه امروز تحریم‌ها اثر خود را از دست‌داده است، عنوان کرد: ما امروز جوانانی از جنس مکتب حاج‌ قاسم‌ داریم که در حوزه‌های مختلف تولید اثربخش هستند؛ ما می‌توانیم روی زانوهای خود بلند شویم و مشکلات کشور را حل کنیم.

وی ادامه داد: بیش از ۹۰۰ ساعت کار تخصصی و علمی برای اعطای نشان اقتصاد مقاومتی صورت‌گرفته است و این عرصه آغاز راه تحولی درون‌ زا و دانش‌بنیان است.
انتهای پیام/

نوشته شده توسط:

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بانک ملی ایران
چاپ آگهی مفقودی
تبلیغات