اجرای قانون و برخورد قاطع با تخلفات در عرصه های طبیعی، نقطه تعاملی فراجا و محیط زیست

کامران اسلاملو رئیس و جمعی از کارکنان اداره حفاظت محیط زیست شهرستان شیراز با سرهنگ شجاعی فرماندهی نیروی انتظامی این شهرستان دیدار کردند.
کد خبر: 2879
زمان انتشار: ۲۵ مهر ۱۴۰۲ - ۰۹:۳۵ قبل از ظهر -
29 بازدید

به گزارش کیمیای ایران آنلاین، کامران اسلاملو همچنین به مناسبت هفته نیروی انتظامی، با سرهنگ حبیبی رئیس پلیس آگاهی استان فارس دیدار کرد و ضمن عرض تبریک و خداقوت به سبزپوشان و سبزقامتان فراجا اظهار داشت: اجرای قانون و برخورد قاطع با تخلفات در عرصه های طبیعی، نقطه تعاملی فراجا و محیط زیست است.

اسلاملو رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان شیراز ضمن عرض تبریک به فرماندهی نیروی انتظامی شیراز و جانشین ایشان سرهنگ ضربت و کارکنان خدوم به مناسبت گرامیداشت هفته فراجا از زحمات بی شائبه سرهنگ شجاعی و سرهنگ ضربت برای همکاری با این اداره تقدیر و تشکر کرد.

رییس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان شیراز در ادامه یادآور شد: یگان حفاظت سازمان حفاظت محیط‌ زیست همواره از فرماندهان یگان محیط‌زیست خواسته است تا با اقدام‌های پیشگیرانه از وقوع تخلفات گونه‌های جانوری و گیاهی پیشگیری کنند.

اسلاملو ادامه داد: یگان حفاظت محیط‌زیست، در برخورد با متخلفان، برخورد قاطع و قانونی خواهد داشت و استفاده از ظرفیت‌های مردمی در تنویر افکار عمومی و کاهش سطح تخلفات از دیگر برنامه‌های یگان حفاظت محیط‌زیست است.

وی به همکاری سازمان حفاظت محیط زیست با نیروی انتظامی اشاره کرد و افزود: این همکاری می‌تواند منجر به پیگیری جدی امنیت زیستی در کشور شود.

رییس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان شیراز با اشاره به روند رو به رشد سودجویی‌ها در دنیا از بحث حیات وحش افزود: در حال حاضر سودجویی از حیات وحش در دنیا رتبه پنجم و در مواردی ششم را دارد و با توجه به سود سرشاری که در این حوزه وجود دارد این رتبه در حال صعود به رتبه‌های بالاتر است.

وی اظهارداشت: متأسفانه تهاجم و غارت محیط‌زیست و گونه‌های زیستی به وضعیتی رسیده که این روزها با خطر نابودی سمندر لرستانی مواجه هستیم و شواهد حاکی از آن است که این گونه در خارج از کشور به‌ عنوان حیوان خانگی دادوستد می‌شود.

در پایان به پاس زحمات فرماندهان انتظامی و همکاران لوح سپاسی به رسم یاد بود تقدیم شد.

انتهای پیام/

نوشته شده توسط:

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بانک ملی ایران
چاپ آگهی مفقودی
تبلیغات