مدیر پژوهش، خلاقیت و فناوری‌های نوین شهرداری اصفهان خبر داد:

اجرای طرح «یک روز با دانشگاه» در راستای تقویت ارتباط شهرداری با دانشگاه ها

مدیر پژوهش، خلاقیت و فناوری‌های نوین شهرداری اصفهان از اجرای طرح «یک روز با دانشگاه» با هدف ایجاد فرصتی برای دانشجویان مقاطع ارشد و دکتری جهت انتخاب موضوعی مرتبط با نیازهای شهری برای پایان نامه های تحصیلی شان خبر داد.
کد خبر: 3042
زمان انتشار: ۲۵ مهر ۱۴۰۲ - ۱۵:۴۰ بعد از ظهر -
18 بازدید

به گزارش کیمیای ایران آنلاین، به نقل از اداره ارتباطات رسانه ای شهرداری اصفهان، مرتضی نصوحی با بیان اینکه مدیریت پژوهش، خلاقیت و فن‌آوری‌های نوین شهرداری اصفهان حلقه‌ای واسط بین مجموعه شهرداری و سازمان‌های واسط با مراکز تحقیقاتی و دانشگاه‌ها است، گفت: مدیریت پژوهش، خلاقیت و فن‌آوری‌های نوین شهرداری برای انجام صحیح مأموریت خود باید ارتباط گسترده و در عین حال منسجمی با دانشگاه‌ها و مراکز تحقیقاتی داشته باشد، چراکه مجری بسیاری از پروژه‌های پژوهشی، اعضای هیئت علمی یا مراکز تحقیقاتی در دانشگاه‌ها هستند.

او افزود: همچنین دانشجویان در مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری می‌توانند برای پایان‌نامه خود موضوعی مرتبط با نیازهای شهری انتخاب کنند.

مدیر پژوهش، خلاقیت و فناوری‌های نوین شهرداری اصفهان با اشاره به اجرای طرح «یک روز با دانشگاه» در راستای استفاده از ظرفیت دانشگاه خاطرنشان کرد: این طرح با حضور در دانشگاه اصفهان آغاز شد و سپس با حضور در دانشگاه صنعتی و پس از آن در دانشگاه‌های آزاد اسلامی ادامه یافت.

او با بیان اینکه کارشناسان مرکز پژوهش، خلاقیت و فناوری‌های نوین شهرداری اصفهان با حضور در دانشگاه‌ها به‌صورت هفتگی و ایجاد ارتباط با دانشکده‌های مختلف نیازهای شهرداری را برای اعضای هیئت علمی تشریح می‌کنند، تصریح کرد: در این صورت اعضای هیئت علمی نیز نسبت به فرایندهای پژوهشی در شهرداری، از جمله شیوه دریافت پروپوزال و ارائه پیشنهاد، شیوه بررسی و انعقاد قرارداد و موضوعاتی از این دست راهنمایی های لازم را انجام می دهند.

به گفته او، مجموعه این ارتباطات کمک می‌کند تا شهرداری اصفهان با دانشگاه‌ها و مراکز علمی و پژوهشی ارتباط منسجم‌تری داشته باشد.

انتهای پیام/

 

 

نوشته شده توسط:

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بانک ملی ایران
چاپ آگهی مفقودی
تبلیغات