مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری اصفهان خبر داد:

اصپاک، خدمت رسانی جدید شهرداری اصفهان در حوزه جمع آوری پسماند

مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری اصفهان گفت: سامانه اصپاک خدمت جدید شهرداری در زمینه جمع آوری پسماند است و یکی از قابلیت‌های آن بیمه آتش‌سوزی منازل است که بر اساس آن، شهروندان با تحویل ۲۵ کیلوگرم پسماند خشک به مبلغ یک میلیارد و ۴۰۰ تومان منازل خود را بیمه آتش‌سوزی می‌کنند.
کد خبر: 2809
زمان انتشار: ۲۳ مهر ۱۴۰۲ - ۱۵:۳۸ بعد از ظهر -
21 بازدید

به گزارش کیمیای ایران آنلاین،به نقل از اداره ارتباطات رسانه ای شهرداری اصفهان، غلامرضا ساکتی با اعلام این خبر گفت:: جمع‌آوری پسماند خشک از در منازل، اماکن تجاری، ادارات و مجموعه‌ها یکی از اقداماتی است که در راستای هوشمندسازی شهر در زمینه مدیریت پسماند انجام می‌شود.

او یکی از چالش‌های جمع‌آوری پسماند خشک را مراجعه هفتگی خودروهای جمع‌آوری بازیافت به محلات دانست و افزود: در حال حاضر با ثبت درخواست در اپلیکیشن اصپاک، عوامل جمع‌آوری پسماند خشک حداکثر طی یک روز به منازل شهروندان اعزام می شوند.

مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری اصفهان ارائه خدمات بهتر در این زمینه را وابسته به افزایش همکاری شهروندان دانست و گفت: هر بار میزان پسماند خشک دریافت شده در سیستم ثبت می‌شود و زمانی که این عدد به ۲۵ کیلوگرم رسید، شهروندان می‌توانند از بیمه آتش‌سوزی منزل به مبلغ یک میلیارد و ۴۰۰ تومان بهره مند شوند. البته خدمات بهتر و موثرتری برای تشویق شهروندان به منظور تحویل پسماند خشک پیش‌بینی شده است که به زودی اطلاع‌رسانی خواهد شد.

ساکتی با بیان اینکه شهروندان اصفهان می‌توانند اپلیکیشن «اصفهان من» را از نشانی

app.isfahan.ir دانلود کنند، تاکید کرد: خدمات طرح «اصپاک» به نشانی

https://isfpak.com بر روی این سامانه ارائه می‌شود.

انتهای پیام/

نوشته شده توسط:

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بانک ملی ایران
چاپ آگهی مفقودی
تبلیغات