سرمایه‌گذاران را تشویق به انجام پروژه در مناطق بافت فرسوده کنید

عضو شورای شهر کرج گفت : هیات مدیره سازمان نظام مهندسی نیز باید تخفیفات ویژه ای را در نظر بگیرند تا سرمایه گذاران به انجام پروژه در مناطق بافت فرسوده ترغیب شوند.
کد خبر: 2608
زمان انتشار: ۲۱ مهر ۱۴۰۲ - ۱۳:۲۷ بعد از ظهر -
27 بازدید

به گزارش حمیدرضا عبدالمنافی خبرنگار کیمیای ایران آنلاین ،  از البرز؛ علیرضا رحیمی محمودآبادی در یکصد و سی و هفتمین جلسه رسمی شورای اسلامی شهر کرج که با حضور اعضا و رئیس هیأت مدیره سازمان نظام مهندسی استان البرز برگزار شد، با بیان اینکه باید توافقاتی بین نظام مهندسی استان و مدیریت شهری کرج صورت گیرد تا بتوان اقدامات مفیدی در جهت افزایش عمر مفید ساختمان در شهر انجام داد، یادآور شد: این قابلیت و این ظرفیت در شورا و مدیریت شهری وجود دارد و میتوان از آن بهره گرفت.

نایب رئیس کمیسیون تلفیق شورای اسلامی شهر کرج در ادامه خاطرنشان شد : باید همه سرمایه گذاران به انجام پروژه در مناطق بافت فرسوده ترغیب شوند و هیات مدیره سازمان نظام مهندسی نیز باید تخفیفات ویژه ای را در نظر بگیرند.

علیرضا رحیمی در ادامه به تشکیل کارگروه های مشترک در خصوص مبحث ۱۹ که قانون آن سال گذشته ابلاغ شد اشاره کرد و با یادآوری اینکه مقرر شد بر این اساس ساختمان های دارای برچسب انرژی ایجاد شود ولی پیگیری خاصی صورت نگرفت، اضافه کرد: در حال حاضر باید با سیاست های تشویقی و ایجاد کارگروه به اجرای این قانون کمک شود.

وی در ادامه خاطرنشان شد : افزایش عمر مفید ساختمان با همکاری و همفکری سازمان نظام مهندسی و مدیریت شهری اتفاق خواهد افتاد و توسعه صحیح شهر در همفکری و مشارکت سازمان نظام مهندسی با مدیریت شهری است.

عضو شورای اسلامی شهر کرج ضمن تاکید بر این که نظام مهندسی نگاه اقتصادی به توافقات با مدیریت شهری نداشته باشد.خواستار شد  منافع شهر و شهروندان مد نظر قرار گیرد.

انتهای پیام /

نوشته شده توسط:

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بانک ملی ایران
چاپ آگهی مفقودی
تبلیغات