اشغالگران هلاکت فرمانده صهیونیست در جریان درگیری در مرز لبنان را تایید کردند

خبرنگار المیادین گزارش داد که یک موشک پادگان صهیونیستی در مقابل شهر رمیش در مرز لبنان و فلسطین اشغالی را هدف قرار داد و اشغالگران حومه این شهرک را بمباران کردند.
کد خبر: 2476
زمان انتشار: ۱۸ مهر ۱۴۰۲ - ۱۲:۳۵ بعد از ظهر -
31 بازدید

به گزارش کیمیای ایران آنلاین ،به نقل از ایسنا،  سخنگوی ارتش اشغالگر رژیم صهیونیستی از کشته شدن سرهنگ علیم سعد جانشین فرمانده تیپ ۳۰۰ در لشکر الجلیل در جریان درگیری در مرز لبنان و فلسطین اشغالی خبر داد.

گردان‌های قدس پیشتر مسؤولیت عملیاتی را که بعدازظهر دوشنبه در جنوب لبنان در مرز با فلسطین اشغالی انجام شد، بر عهده گرفت و کشته شدن دو افسر صهیونیست و زخمی شدن تعدادی از نظامیان را اعلام کرد. گردان‌های قدس نیز شهادت دو تن از مبارزان خود که در جریان درگیری با اشغالگران به شهادت رسیدند، تایید کرد.

گردان‌های قدس در لبنان اعلام کرد که دو تن از مبارزان این گروه روز دوشنبه در جریان عبور از مرز شمالی با فلسطین اشغالی شهید شدند.

گردان‌های قدس در بیانیه‌ای گفت: ریاض قبله و حمزه حسن موسی در مسیر عبور از مرز شمالی با فلسطین اشغالی شهید شدند.

خبرنگار المیادین در جنوب لبنان امروز سه شنبه گزارش داد که یک موشک پادگان رژیم صهیونیستی را در مقابل شهرک جنوبی رمیش واقع در مرز لبنان و فلسطین هدف قرار داد. اشغالگران نیز در پاسخ حومه شهرک را بمباران کردند.

خبرنگار المیادین افزود: ارتش رژیم صهیونیستی شهرک‌های مجاور مرز لبنان را خالی کرد.

رسانه‌های عبری نیز گزارش دادند که مقاومت اسلامی لبنان یک موشک ضد تانک به «مرز در شمال» شلیک کرده است.

مقاومت اسلامی لبنان – حزب‌الله شامگاه دوشنبه پادگان «برانیت» که مرکز فرماندهی لشکر الجلیل است و پادگان «آویویم» که مرکز فرماندهی یک گردان وابسته به تیپ غربی است را هدف قرار داد.

انتهای پیام/

نوشته شده توسط:

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بانک ملی ایران
چاپ آگهی مفقودی
تبلیغات