در شش ماهه اول ۱۴۰۲؛

اراضی ملی استان اصفهان به ارزش یک‌هزار و ۶۸۸ میلیارد تومان رفع تصرف فوری شد

فرمانده یگان حفاظت اراضی استان اصفهان از رفع تصرف فوری بیش از ۱۵۳ هکتار اراضی ملی استان اصفهان به ارزش ۱۶ هزار و ۸۸۲ میلیارد ریال خبر داد.
کد خبر: 2482
زمان انتشار: ۱۸ مهر ۱۴۰۲ - ۱۲:۵۰ بعد از ظهر -
123 بازدید

به گزارش کیمیای ایران آنلاین ، سرهنگ امیرسعید باقری فرمانده یگان حفاظت اراضی استان اصفهان در گفت‌وگو با خبرنگار پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی از استان اصفهان؛ در خصوص مجموعه اقدامات بعمل آمده در راستای رفع تصرف اراضی ملی از ابتدای سال تا کنون اظهار کرد: ۱۵۳ هکتار از اراضی ملی و دولتی استان اصفهان در گستره ۱۱۵ شهر این استان با هوشیاری کارکنان این فرماندهی از چنگال متصرفان خارج و رفع تعرض فوری شد.

وی با بیان اینکه ارزش این اراضی رفع تصرف شده ۱۶ هزار و ۸۸۲ میلیارد ریال برآورد شده است، عنوان کرد: برای این اراضی جمعاً تعداد ۴۳ مورد تعرض گزارش و واقع شده بود که با اقدامات بعمل آمده مورد رفع تصرف قرار گرفت و با معترضین برخورد شد.

فرمانده یگان حفاظت اراضی استان اصفهان خاطرنشان کرد: این یگان وظیفه حراست و رفع تصرف انفال و اراضی دولتی و ملی را بر عهده دارد لذا هرگونه اقدام فیزیکی مانند دیوار و فنس کشی در اراضی ملی و دولتی ممنوع بوده و تصرف اراضی ملی و دولتی به شمار می‌رود.

وی گفت: سامانه ۱۶۵۶ به صورت شبانه روزی به منظور دریافت اخبار و اطلاعات مردمی در ارتباط با تصرف اراضی ملی و دولتی فعال بوده و مردم عزیز استان اصفهان می توانند موارد تصرف، تعرض و دخالت در اراضی دولتی و ملی را از طریق تماس با این شماره به یگان حفاظت اراضی گزارش دهند.

انتهای پیام/

نوشته شده توسط:

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بانک ملی ایران
چاپ آگهی مفقودی
تبلیغات