دومین روز «طوفان‌الاقصی»

عملیات غافلگیرانه و گسترده مقاومت فلسطین در سرزمین های اشغالی تاکنون منجر به هلاکت ۶۰۰ صهیونیست و زخمی شدن بیش از دو هزار نفر از آنها شده است، این درحالی است که رسانه‌های رژیم صهیونیستی اعلام کردند که کابینه امنیتی این رژیم با فعال کردن بند جنگ علیه نوار غزه موافقت کرده است.
کد خبر: 2266
زمان انتشار: ۱۶ مهر ۱۴۰۲ - ۱۷:۲۶ بعد از ظهر -
55 بازدید

به گزارش کیمیای ایران آنلاین ،به نقل از ایرنا، عملیات طوفان الاقصی علاوه بر این که بازنمایی گوشه ای از اراده جوانان فلسطین برای دفاع از آب و خاک کشور خود و مقابله با دشمن اشغالگر است، نشانگر قدرت و پیشرفت نظامی نیروی مقاومت بوده بطوری که برخی سران نظامی و سیاسی رژیم صهیونیستی اذعان داشتند که برای این حمله غافلگیرکننده به‌اندازه کافی آماده نبودند و این حمله بی تردید شکست سرویس اطلاعاتی رژیم صهیونیستی آنها را نشان می دهد.

عملیات همه جانبه و پیچیده مقاومت فلسطین که از طریق تونل ها، روی زمین، دریا و هوا به همراه شلیک هزاران راکت و موشک به سرزمین های اشغالی انجام شده، تاکنون موجب هلاکت حداقل ۶۰۰ صهیونیست و زخمی شدن بیش از دو هزار صهیونیست دیگر شده است. اسارت بیش از یکصد نظامی و هلاکت شمار زیادی از نظامیان رده بالا از دیگر دستاوردهای این عملیات بی نظیر مقاومت فلسطین بشمار می رود.

نوشته شده توسط:

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بانک ملی ایران
چاپ آگهی مفقودی
تبلیغات