تمهیدات لازم برای مدیریت بارش‌ها در پاییز و زمستان اندیشیده شد

شهردار فردیس خبرداد:تمهیدات لازم برای مدیریت بارش ها در زمستان و پاییز اتخاذ شد.
کد خبر: 1926
زمان انتشار: ۱۵ مهر ۱۴۰۲ - ۱۲:۳۳ بعد از ظهر -
46 بازدید

به گزارش کیمیای ایران آنلاین ؛محمدرضا احمدی نژاد  در اولین جلسه آمادگی عملیات زمستانی سال جاری شهرداری فردیس که در دفتر مدیر منطقه یک شهرداری فردیس برگزار شد، با تاکید بر لزوم پاکسازی انهار، کانال های آب و…، اظهار کرد: مطابق نقشه شهر فردیس، تمامی چاه‌های جذبی سطح مناطق پاکسازی و ایمن سازی شود.

وی در ادامه افزود: اندیشیدن تمهیدات لازم و کنترل آب‌های سطحی پس از بارندگی، نقش مؤثر و اساسی نسبت به سال‌های گذشته در جلوگیری از آبگرفتگی‌ها خواهیم داشت.

شهردار فردیس با بیان اینکه لازم است در راستای پیشگیری از موازی کاری لیستی از تعداد نیروها، تجهیزات و لوازم موجود تهیه شود، عنوان کرد: با این اقدام به هنگام بارش برف و باران برای نیروها و تجهیزات برنامه ریزی می شود تا خدمات دهی به شهروندان به موقع انجام پذیرد.

وی در بخش دیگری با اشاره به تکمیل پروژه های نیمه تمام معبر سازی خصوصا در بلوار شهدا و شهید اسمی که از معابر پرتردد شهر محسوب می شود، تصریح کرد: نقاط حادثه خیر شهر در هنگام بارش برف و باران نیز شناسایی شود.

احمدی نژاد با اشاره به زیرگذر کچویی از نقاطی است که در بارندگی ها دچار آبگرفتگی می شود، خاطرنشان کرد: مکاتبات لازم با شهرداری کرج در راستای انجام لایروبی در این محدوده انجام شد.

انتهای پیام/

 

نوشته شده توسط:

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بانک ملی ایران
چاپ آگهی مفقودی
تبلیغات