از کمالی زاده تا احمدی نژاد

یادداشت به قلم احد معینی ؛اعضای شورای شهر فردیس ، فردیس را همچون کرج گرفتار نکنید.
کد خبر: 1916
زمان انتشار: ۱۵ مهر ۱۴۰۲ - ۱۲:۳۷ بعد از ظهر -
51 بازدید

به گزارش کیمیای ایران آنلاین، پس از روی کار آمدن شورای ششم در شهر کرج شاهد یک بی تدبیری و بی درایتی در بین منتخبین ششمین دوره شورای شهر کرج بودیم و آن حذف نام علی کمالیزاده شهردار کاردان و متخصص دوره پنجم شورای شهر بود که عملکرد چشمگیر و درخشانی را در کارنامه خود داشت.

کمالیزاده از نیروهای متخصص شهرداری بحساب می آید که پله های ترقی را یک به یک طی نمود و با توجه به اشراف کامل به شهر و شهرداری کرج توانست نام درخشانی از خود به یادگار بگذارد.

پس از کمالی زاده چالشهای شورای ششم آغاز شد و شهردارانی سکاندار کرج شدند که حتی سابقه مدیریت یکی از مناطق شهرداری کرج را نداشتند و با علامت سوالهای فراوان به این جایگاه رسیدند و اکنون پس از گذشت دو سال و اندی از عمر شورای ششم کماکان در حسرت چند ماه مدیریت بدون حاشیه هستند.

حال روند عملکردی برخی از اعضای شورای شهر فردیس یادآورد رفتارهای بی تدبیرانه اعضای شورای شهر کرج در شروع دوره ششم مدیریت شهری است قرعه فردیس به نام شهرداری کاردان و متخصص در حوزه عمران که شهره پاکدستی و تخصص است افتاد و احمدی نژاد سکان این شهر را به دست گرفت.

شهری که در دوره اول شورای شهر تلاطم های فراوانی را بهمراه داشت و اکنون می توان به جرات گفت پس از حضور احمدی نژاد شهرداری فردیس در حال پایان دادن به حاشیه ها و سامان گرفتن در مسیر عمران و آبادانی قرار گرفته است و حمایت شورا از احمدی نژاد قطعا این مسیر را هموار تر می نماید امروز شهرداری کرج تشنه حضور فردی توانمند و قاطع همچون احمدی نژاد است و توان مدیریتی وی در قامت یک کلانشهر است و جسارت و توانمندی وی در مدت حضورش در سرپرستی شهرداری کرج زبان زد است.

به برخی از اعضای شورای شهر فردیس پیشنهاد میشود به جای بهانه گیری های کودکانه بفکر آبادانی و پیشرفت شهر باشند و از نعمتی که به فردیس رسیده است استفاده کنند و بجای مشغول کردن احمدی نژاد به کارهای کوچک بگذراند تا یادگاری های ارزشمندی در فردیس به جای بگذارد.

انتهای پیام/

نوشته شده توسط:

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بانک ملی ایران
چاپ آگهی مفقودی
تبلیغات