برگزاری رزمایش اطفاء حریق در شهرک صنعتی انزلی در آستانه فرا رسیدن روز آتش نشان

رییس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان گیلان به مناسبت فرا رسیدن ۷ مهر ماه سالروز شهادت آتش نشانان در پالایشگاه نفت آبادان در یادداشتی این روز را در تقویم جمهوری اسلامی ایران گرامی دانست.
کد خبر: 1898
زمان انتشار: ۱۳ مهر ۱۴۰۲ - ۲۰:۱۶ بعد از ظهر -
48 بازدید

به گزارش خبرنگار کیمیای ایران آنلاین ،در یادداشت مهدی محبوبی حسن کیاده آمده است؛ ۷مهرماه به نام روز آتش نشانی و ایمنی نامگذاری شده است. در واقع این روز بهانه‌ای است تا به گرامیداشت انسان‌هایی بپردازیم که از جان و آسایش خود در راه حفظ جان و آسایش ما می‌گذرند.

در ادامه این یادداشت آمده؛ در زندگی ما انسانهایی وجود دارند که با فدا کردن جان و آسایش خود، امنیت را به زندگی همنوعانشان می‌بخشند تا امنیت کامل را به زندگی آن‌ها هدیه دهند، این انسان‌های فداکار آتش نشانانی هستند که برای بارها حماسه آفرینی کرده و از خود گذشتگی‌های تاریخی از خود به جای گذاشته اند.

او در خاتمه ذکر کرد: چه خوب است که به بهانه هفتم مهرماه که به عنوان روز آتش نشانی و ایمنی نامگذاری شده است از انسان‌های فداکار زندگیمان تقدیر و تشکر کنیم همان کسانی که وقتی دشمن به پالایشگاه آبادان حمله هوایی کرد برای مهار آتش به پالایشگاه رفتند و در پی حمله مجدد هواپیماهای دشمن در پالایشگاهی که مورد اصابت قرار می‌گیرد به شهادت می‌رسند.

برگزاری رزمایش اطفاء حریق در شهرک صنعتی انزلی

رزمایش اطفاء حریق با حضور مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان گیلان و جمعی از صاحبان صنایع در شهرک صنعتی انزلی و با هدف آموزش و افزایش سطح آمادگی مدیران و کارکنان واحدهای صنعتی برگزار شد.

گفتنی است در پایان از پرسنل آتش نشان در شهرک‌های صنعتی با اهداء لوح تقدیر بعمل آمد.

 

نوشته شده توسط:

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بانک ملی ایران
چاپ آگهی مفقودی
تبلیغات