برگزاری آیین مولودی خوانی و جشن هفته وحدت در ذوب آهن اصفهان

همزمان با ولادت فرخنده و نورانی پیامبر بزرگ اسلام حضرت محمد(ص) ، ولادت با شکوه بنیانگذارفقه جعفری حضرت امام صادق(ع) و به مناسبت گرامیداشت هفته وحدت ، آیین مولودی خوانی و جشن با شکوهی دوشنبه ۱۰ مهر ماه در مسجد الزهرا (س) ذوب آهن اصفهان برگزار شد.
کد خبر: 1824
زمان انتشار: ۱۰ مهر ۱۴۰۲ - ۱۱:۰۳ قبل از ظهر -
31 بازدید

به گزارش کیمیای ایران آنلاین، در این آیین با شکوه که با حضور جمعی از کارکنان و توسط شورای فرهنگی شرکت برگزار شد، حجت الاسلام حمید اکبری در خصوص مناسبت های مذکور به ایراد سخن پرداخت.
وی در خصوص جایگاه هفته وحدت در کشور و بین مسلمانان جهان اظهار داشت : اتحاد و امنیت در هر جامعه ای از ضروریات زندگی است و امروز وحدت مسلمانان جهان حول محور قرآن کریم و تعالیم نورانی پیامبر عظیم الشان اسلام حضرت محمد (ص)، نجاتبخش مسلمانان است.
حجت الاسلام حمید اکبری به صفات پیامبر عظیم الشان اسلام اشاره کرد و بیان نمود : طبق آیات قرآن، حضرت محمد (ص) ، الگوی کامل و واقعی تمامی مردمان جهان در طول آفرینش است.
وی در ادامه با اشاره به ولادت با شکوه بنیانگذارفقه جعفری حضرت امام صادق(ع) به سخنان آن حضرت در مورد اهمیت کار و تلاش در اسلام و در بین مسلمانان اشاره کرد وگفت : کار و تلاش، عبادت و مایه عزت مسلمانان است و در هیچ شرایطی نباید از آن غافل شد.
در این آیین با شکوه، صالحی از مداحان اهل بیت (ع) به مناسبت این دو میلاد فرخنده به مولودی خوانی پرداخت.

انتهای پیام/

نوشته شده توسط:

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بانک ملی ایران
چاپ آگهی مفقودی
تبلیغات