برگزاری سیزدهمین برنامه بازدید خانواده های کارکنان از ذوب آهن اصفهان

سیزدهمین برنامــه بازدید خانواده های کارکنان در سال ۱۴۰۲ به منظور آشنایی هر چه بیشتر خانواده ها با خط تولید ذوب آهن اصفهان ، همراه با برنامه های متنوع فرهنگی و هنری برای فرزندان و والدین در تــالار آهن و تهیه عکس یادگاری در میدان آهن ۷ مهرماه برگزار شد . در این برنامه ۱۰۰ خانواده در قالب ۳۵۰ نفر و همچنین تعدادی از مسئولین شرکت حضور داشتند.
کد خبر: 1756
زمان انتشار: ۹ مهر ۱۴۰۲ - ۱۴:۳۰ بعد از ظهر -
20 بازدید
به گزارش کیمیای ایران آنلاین، در حاشیه این بازدید ،با تعدادی از همکاران گفتگو نمودیم که در ادامه می خوانیم:
احمد طلایی از مدیریت تولید وتوزیع برق بیان داشت:این برنامه ها تاثیرات مثبتی بر خانواده های کارکنان داشته است. وی بر نقش مهم روابط عمومی در ارتباط مستحکم و ایجاد انگیزه در کارکنان تاکید داشت و ضمن قدردانی از تمامی دست اندرکاران این برنامه گفت : امیدواریم این برنامه هابصورت مستمر انجام شود .
ابوالفضل عباسی از مدیریت حراست ضمن ابراز خرسندی از حضور در این بازدید گفت: همیشه اعضای خانواده ام دوست داشتند از محل کارم در کارخانه بازدید کنند. این گونه بازدیدها می تواند تاثیر مثبتی بر اعضای جوان خانواده داشــته باشــد زیرا از طریق آشنا شدن با خط تولید و مشقات کار و تلاش، بیشتر قدر زحمات سرپرست خانواده خود را می دانند.
وی افزود: پیشــنهاد می کنم برنامه های بازدید به نحوی در نظر گرفته شود که مدیریت های مختلف در یک روز از خط تولید بازدید داشته باشند تا علاوه بر آشنایی با روند تولید، خانواده ها نیز از نزدیک با همدیگر آشنا شوند.
محمد ابراهیم لک از حوزه بسیج گفت : خانواده ها از طریق بازدید از کارخانه با چگونگی تولید محصولات فولادی و همچنین سختی کار همسران خود آشنا می شوند.
وی افزود: تنوع برنامه های بازدید بالا و بسیار جالب بود. این موضوع دلگرمی بیشتر برای کارکنان را در پی دارد. امید است برنامه های بازدید بیشتری در نظر گرفته شود تا کارکنان بتوانند کارخانه را بهتر به خانواده خود معرفی کنند.
مجتبی خاک سفیدی ازمدیریت تولید وتوزیع برق ذوب آهن اصفهان را جبهه صنعت کشور دانست که بازدید از آن برای همگان می تواند خاطره انگیز و جذاب باشد و گفت : بازدید از شرکت برای قشر جوان و فرزندان خانواده بزرگ ذوب آهن اصفهان مفید است زیرا با این صنعت آشنا می شوند و احساسات متفاوتی در آنها ایجاد می شود و می توانند شرایط سخت کار در ذوب آهن را بهتر درک کنند. این آشنایی می تواند تاثیرات بیشتری بر فرزندان داشته باشد زیرا باعث علاقه آنها به این صنعت خواهد شد.
امیرحسین بهارلوئی گفت : بازدید خانواده ها از خط تولید ایده بســیار جذابی اســت که برای خانواده های کارکنان اجرایی شــده و اینکه همسران می توانند با محیط سخت کاری ذوب آهن اصفهان آشنا شوند بسیار خوب است واگر بازدید خط تولید کامل تر بود بهتر بود.
وی افزود : اولین برنامه اســت که همراه با خانواده در ذوب آهن اصفهان یک روز را ســپری می کنیم و این مهم برای روحیه من و همسرم بسیار مفید است.
مهدی رحیمی از مدیریت راه آهن و ترابری تنوع برنامه های این بازدید را بسیار خوب ارزیابی کرد و گفت : از همان ابتدای روز، برنامه های متنوع و جالبی برای فرزندان و خانواده ها انجام شد که شایسته تقدیر است .
وی افزود : این گونه بازدیدها تأثیر بسیار بالایی در روحیه پرسنل و خانواده هایشان دارد و فعالیت در محیط سخت و خشن ذوب آهن اصفهان باعث افتخار است .
انتهای پیام/

نوشته شده توسط:

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بانک ملی ایران
چاپ آگهی مفقودی
تبلیغات