تجلیل از آتش نشانان شهر اطاقور توسط مجموعه شهرداری و شورای شهر اطاقور

همزمان با ۷مهر ماه روز آتش نشان، آتش نشانان قهرمان شهر اطاقور؛ توسط مجموعه شهرداری و شورای اسلامی شهر اطاقور با حضور نماینده شهرستان لنگرود، مسئولین و مردم شهر اطاقور مورد تجلیل قرار گرفتند .
کد خبر: 1536
زمان انتشار: ۷ مهر ۱۴۰۲ - ۱۵:۲۴ بعد از ظهر -
222 بازدید

به گزارش کیمیای ایران آنلاین ، امیر حسین محمدی /لنگرود- در این مراسم اسکندری شهردار شهر اطاقور ضمن تبریک روز آتش نشان گفت: آتش نشانی از جمله مشاغلی است که فقط انسانهایی که عاشق این شغل هستند می توانند در این شغل پرخطر باشند. شغلی که با تمام مشکلات موجود،وقتی آژیر خطر به صدا در می آید، هیچ چیز جز کمک و خدمت و نجات جان انسانهابرای این عزیزان مهم نخواهد بود.


شهردار اطاقور کار جذب و تعیین وضعیت شغلی آتش نشانان را از جمله دغدغه های این قشر پرزحمت عنوان نمود و گفت: امیدواریم با تلاش و پیگیریهای مجدانه نمایندگان مجلس بویژه نماینده پر تلاش شهرستان لنگرود آقای محمدنژاد مشکل آتش نشانان رفع و این عزیزان با فراغی آسوده به وظایف خود بپردازند.
وی از حضور مردم شهر اطاقور که در این جشن حضور پیدا کرده تا ارادت و خداقوتی برای آتش نشانان قهرمان شهر اطاقور باشند، قدردانی نمود.


در این جشن ملاپور رئیس شورای اسلامی شهر اطاقور نیز ضمن خداقوت و تبریک روز آتش نشان به آتش نشانان پرافتخار شهر اطاقور، گفت: آتش نشانی شغلی است که در مواقع خطر ، جان خود را بی مهابا به دل آتش می زنند تا آتش را خاموش کرده و نجات بخش زندگی دیگران باشند.
رئیس شورای شهر اطاقور با اشاره به اینکه مجموعه آتش نشانی شهر اطاقور نه تنها به شهر بلکه به ۱۲۰ روستای بخش اطاقور خدمات ارائه میدهد؛خطاب به نماینده محترم شهرستان لنگرود افزود: ناوگان اتش نشانی اطاقور با کمبود لوازم و ماشین آتش نشانی مواجه بوده و تقاضا داریم در راستای تجهیز و خرید ماشین آتش نشانی کمک دار یاری گر ما باشید تا قهرمانان آتش نشان شهر ما در رویایی با خطرات و حوادث با کمبود تجهیزات مواجه نباشند.

در این مراسم محمدنژاد نماینده شهرستان لنگرود نیز ضمن قدردانی از مجموعه شهری جهت برپایی این جشن و تبریک روز آتش نشان ،گفت: نقش آتش نشان در زندگی مردم بر هیچ کس پوشیده نیست، انسان‌هایی که در مواقع حساس، در هر مکان و هر زمان برای رفع مشکلات مردم به یاری مردم میرسند ، از این روست که شغل آتش نشانی جز مشاغل سخت محسوب می‌شود.
نماینده مردم شهرستان لنگرود اظهار داشت: با تمام مشکلات موجود در سال گذشته ،توانستیم قانون تبدیل وضعیت کلیه کارکنان و نیروهای شرکتی و قراردادی را مصوب نموده و امیدواریم تا چند ماه آینده اقدامات ارزشمندی در این راستا صورت پذیرد.


وی افزود: مجوز خرید ۶ دستگاه ماشین آلات آتش نشانی مجهز برای شهرستان لنگرود گرفته شده که یقینا پس تهیه و خریداری،یک دستگاه به ناوگان اتش نشانی شهر اطاقور افزوده خواهد شد.

انتهای پیام /

نوشته شده توسط:

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بانک ملی ایران
چاپ آگهی مفقودی
تبلیغات