بازی‌های آسیایی هانگژو؛

هدایی: پینگ‌پنگ بازان سایر کشورها از رویارویی با ما ترس دارند

عضو تیم ملی تنیس روی میز گفت: پینگ‌پنگ بازان سایر کشور از رویارویی با ما ترس دارند، چون ما ژاپن را که یکی از قدرت‌های دنیاست توانستیم به راحتی شکست دهیم و همین مسأله انتظارات را بسیار بالا برده است.
کد خبر: 1386
زمان انتشار: ۵ مهر ۱۴۰۲ - ۱۰:۰۰ قبل از ظهر -
54 بازدید
به گزارش کیمیای ایران آنلاین، به نقل از ایرنا، امیرحسین هدایی امروز (چهارشنبه) پس از پیروزی برابر حریف تاجیکستانی با اشاره به سطح بازی‌ها اظهار داشت: بازی سبکی بود اما نباید هیچ حریفی را دست کم گرفت چون این سطح مملو از شگفتی و سورپرایز است. در این رویداد بیشتر به دنبال اجرای تکنیک‌ها و تاکتیک‌هایم بودم، چرا که در بازی بعدی باید برابر حریف سنگاپوری قرار بگیرم و با او مبارزه کنم.

عضو تیم ملی تنیس روی میز با حساس خواندن مسابقه بعدی‌اش برابر حریف سنگاپوری یادآور شد: باید روی بازی بعدی متمرکز شوم و به لحاظ ذهنی، تاکتیکی و تکنیکی خوب کار کنم و امروز فرصت تمرین هم در دارم.

وی در ارتباط با نتایج کسب شده توسط ملی‌پوشان تنیس روی میز در بازی‌های آسیایی اظهار داشت: خوشبختانه نتایج بسیار خوبی کسب کردیم و توانستیم آن تاکتیک‌ها را در بازی‌هایمان پیاده کنیم. تمرکزم را روی بازی بعدی می‌گذارم، خود را ریکاوری خواهم کرد، ان‌شاءالله پله پله مسابقات را پیش خواهیم برد تا بتوانیم مثل مسابقات قبلی شگفتی‌آفرین باشیم.

هدایی در بخش دیگری از سخنانش تامین امکانات بیشتر برای ملی‌پوشان تنیس روی میز کشورمان را مورد تاکید قرار داد و گفت: با وجود اینکه به نسبت سایر کشورها امکانات کمتری در اختیار داریم، خوشبختانه در این رویداد به نتایج بسیار خوبی دست پیدا کردیم.

عضو تیم ملی تنیس روی میز با اشاره به پیروزی ملی پوشان کشورمان برابر ژاپن افزود: دیگر دست و پا بسته نیستیم؛ در میادین بزرگ حرف‌های زیادی برای گفتن داریم و برای رقبایمان حریف قدرتمندی محسوب می‌شویم. دیگر پینگ‌پنگ بازان سایر کشور از رویا رویی با ما ترس دارند، چون ما ژاپن را که یکی از قدرت‌های دنیاست توانستیم به راحتی شکست دهیم و همین مسأله انتظارات را بسیار بالا برده است.

هدایی لازمه تداوم موفقیت‌های تنیس روی میز را تامین امکانات و تجهیزات بیشتر دانست و گفت: برای رشد بیشتر نیازمند زیرساخت‌ها و امکانات مناسب هستیم و باید این رشته بیشتر مورد حمایت قرار بگیرد چرا که دیگر جزو رشته‌های مدال‌آور راکتی شده است.

وی در خصوص علاقه‌مندی چینی‌ها به ورزشکاران ایرانی اظهار داشت: برای ما هم بسیار جالب که در تمام رویدادها از سوی تعدادی زیادی از تماشاچیان حاضر در مسابقات مورد تشویق قرار می‌گیریم.

عضو تیم ملی تنیس روی میز با بیان اینکه شناخت خوبی از حریف سنگاپوری دارم، توضیح داد: کوئک آیزاک رنکینگ بهتری نسبت به من دارد. بازی‌هایش را آنالیز کرده‌ام و امروز هم چند تاکتیک را در دیدار با حریف تاجیکستانی‌ام پیاده کردم.

وی همچنین گفت: برای بازی فردا یک تمرین کوتاهی هم خواهم داشت. ان‌شاءالله فردا یک بازی خوب را به نمایش خواهم گذشت.

انتهای پیام/

نوشته شده توسط:

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بانک ملی ایران
چاپ آگهی مفقودی
تبلیغات