محافل شبانه نامزدهای احتمالی انتخابات در کرج رصد می شود

سرپرست فرمانداری ویژه شهرستان کرج با بیان اینکه محافل شبانه نامزدها و جریان های انتخاباتی در سطح شهرستان به صورت مستمر رصد و بررسی می شود، گفت: مدیر هیچ دستگاهی حق ندارد از امکانات دستگاه های دولتی برای تبلیغ افراد استفاده کند.
کد خبر: 1175
زمان انتشار: ۳ مهر ۱۴۰۲ - ۱۶:۵۷ بعد از ظهر -
1163 بازدید
به گزارش خبرنگار کیمیای  ایران آنلاین، یحیی رمضانی، سرپرست فرمانداری ویژه شهرستان کرج امروز در هشتمین جلسه ستاد انتخابات این شهرستان متذکر شد: هرگونه هم نشینی، مسامحه و استفاده از امکانات دستگاه های دولتی له یا علیه نامزدهای احتمالی انتخابات خلاف قوانین است و مدیران و اعضای ستاد انتخابات باید از قرار گرفتن در مظان حمایت احتمالی دوری کنند.

وی با بیان اینکه محافل شبانه نامزدها و جریان های انتخاباتی در سطح شهرستان به صورت مستمر رصد و بررسی می شود، افزود: مدیر هیچ دستگاهی حق ندارد از امکانات دستگاه های دولتی برای تبلیغ افراد استفاده کند. فرآیند اجرایی انتخابات آغاز شده و اولویت استانداری و فرمانداری در مجموعه وزارت کشور برگزاری انتخابات سالم و قانونی با رعایت چهار مولفه ابلاغی از سوی رهبر معظم انقلاب اسلامی است.

سرپرست فرمانداری ویژه شهرستان کرج برگزاری انتخابات را یک مانور ملی قلمداد کرد و گفت: تا پایان سال اصلی ترین ماموریت اجرایی را در این زمینه عهده دار هستیم و اعضای ستاد انتخابات باید با رعایت چارچوب ها و قوانین ابلاغی حرکت کرده و از وظایف خود عدول نکنند. ارتقای دانش انتخابات و آموزش اعضای ستاد با جدیت در کرج آغاز شده و باید برای افزایش سواد انتخاباتی تلاش شود.

رمضانی با اشاره به اینکه انسجام سیاسی و اجتماعی با مشارکت حداکثری راهبرد مهم در انتخابات پیش رو خواهد بود، انتخابات را نماد مردم سالاری دینی دانست و اذعان کرد: به دور از اقدامات سلیقه ای، همه اعضای ستاد انتخابات با یک زبان، قلم و قدم باید میدانی، عملیاتی و جهادی در این عرصه ظاهر شوند و قانون را رعایت کنند. همه امور اجرایی در فرمانداری کرج با محوریت انتخابات اجرایی می شود.

وی با اشاره به شناسایی نیروهای قوی، زبده و دارای سابقه در برگزاری انتخابات بیان، بازخوانی قانون انتخابات را مهم خواند و بیان کرد: برای عوامل اجرایی و اعضای شعب دوره های آموزشی تخصصی در سطح شهرستان برگزار می شود. علاوه بر آسیب شناسی روند برگزاری انتخابات، بخشداران نقاط صعب العبور، موانع اتصال فیبرنوری را باید شناسایی و به ستاد شهرستان اعلام کنند.

انتهای پیام/

نوشته شده توسط:

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بانک ملی ایران
چاپ آگهی مفقودی
تبلیغات