۱۰ درصد از بودجه مدیریت میادین شهرداری فردیس برای توانمندسازی بانوان سرپرست خانوار در نظر گرفته شده است

کد خبر: 940
زمان انتشار: ۱ مهر ۱۴۰۲ - ۰۲:۲۶ قبل از ظهر -
36 بازدید

به گزارش کیمیای ایران / ملیحه اکبری دبیر شورای اسلامی شهر فردیس  در آیین رونمایی از پرچم “عفاف زینبی” که در دفتر امام جمعه شهرستان فردیس برگزار شد، با بیان اینکه امروز مفتخریم تا با حضور بزرگوارانی از استان البرز و شهرستان فردیس شاهد رونمایی از پرچم بزرگ عفاف زینبی باشیم، اظهار کرد: قرار است این پرچم پس از رونمایی در ساختمان جدید شهرداری فردیس نصب و نگهداری شود.

وی در ادامه افزود: حقیقتا عفاف و حجاب ارزنده ترین سرمایه های بانوان است؛ خرسندیم که امروز مدیریت شهری در راستای توانمندسازی و حمایت از بانوان سرپرست خانوار پروژه ای معنوی و ارزشمند را به نتیجه رسانده و رونمایی می کند.

اکبری عنوان کرد: این پرچم در ابعاد ۱۲ متر مربع نمادی از ایثار، ایمان و صبر حضرت زینب(س) است که در دفاع از حق و عدالت ایستادگی کردند و یک اسوه برای تمام بانون جهان هستند ما نیز امیدواریم که بتوانیم در مسیر ایشان حرکت کرده و در راستای تقویت صبر و استقامت، جهادگری و زرمندگی، دفاع از امامت، پرستاری و پیام رسانی و جهاد تبیین تقشی ارزشمند داشته باشیم و در تبیین این ارزش ها در کنار توانمند سازی بانوان سرپرست خانوار و مهارت اموزی و خود اشتغالی آنها تاثیر گذار باشیم.

وی با بیان اینکه مدیریت شهری فردیس برای اولین بار سعی کرده همراه با هنر یک منش نیک را ترویج دهد، افزود: این پرچم ارزشمند که به دستان سرپرستان خانوار فردیسی آماده سازی شده گامی در راستای ترویج فرهنگ اسلامی ایرانی و عفاف و حجاب در راستای توانمند سازی این بانوان است.

به گفته عضو شورای اسلامی شهر فردیس، مدیریت شهری فردیس ۱۰ درصد از بودجه حوزه میادین شهرداری را برای توانمندسازی و خود اشتغالی بانوان سرپرست خانوار در نظر گرفته است.

وی در پایان از تلاش های امام جمعه شهرستان فردیس که شخصا موضوعات مربوط به توانمند سازی بانوان را پیگیری می کنند، تقدیر کرد.

نوشته شده توسط:

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بانک ملی ایران
چاپ آگهی مفقودی
تبلیغات