ایستگاه شهید فخری زاده(ماموت) با حضور استاندار البرز افتتاح شد 

نماینده عالی دولت در استان البرز گفت: ایستگاه متروی شهید فخری زاده(ماموت) در راستای تکمیل خطوط و ایستگاه های قطار تهران_کرج_هشتگرد به بهره‌برداری رسید.
کد خبر: 1058
زمان انتشار: ۱ مهر ۱۴۰۲ - ۲۰:۱۴ بعد از ظهر -
21 بازدید

به گزارش خبرنگار کیمیای ایران آنلاین ، مجتبی عبداللهی در مراسم افتتاح ایستگاه متروی شهید فخری زاده (ماموت) با حضور جعفری معاون وزیر راه و شهرسازی که روز شنبه ۱ مهر ماه ۱۴۰۲ برگزار شد، ضمن تبریک هفته دفاع مقدس و آغاز سال تحصیلی جدید، افزود: امید است با تلاش هایی که صورت گرفته روز به روز شاهد ارتقا خدمات به مردم در حوزه های مختلف باشیم.

وی ادامه داد: ایستگاه متروی شهید فخری زاده(ماموت) در راستای تکمیل خطوط و ایستگاه های قطار تهران_کرج_هشتگرد به بهره‌برداری رسید.

عبداللهی گفت: یکی از شاخصه های کشورهای پیشرفته دنیا تقویت بسترهای حمل و نقل عمومی است از این رو باید به این مولفه مهم توجه ویژه ای صورت گیرد.

وی افزود: حدود یک ماه پیش در نشستی با مدیرعامل مترو تهران، خط متروی کرج_هشتگرد تحویل تهران داده شد و مقرر شد مشکلات فنی این خط اعم از سیگنالینگ و… را رسیدگی و حل کنند.

استاندار البرز گفت: کاهش زمان حرکت قطارها یکی از موضوعاتی است که در روزهای آینده اجرایی خواهد شد.

وی افزود: راه اندازی این ایستگاه مطالبه شهرک صنعتی و واحدهای تولیدی اطراف و همچنین شهرها و روستاهای همجوار بود که اکنون محقق شد و به طور قطع کیفیت تر دنبال می شود.

در ادامه نیز هزار و ۴۷۰ واحد مسکن مهر به صورت رسمی تکمیل شد و تحویل متقاضیان داده شد، همچنین بوستان جوان در شهرجدید مهستان به مساحت ۸ هزار ۷۸۰ متر مربع مورد بهره‌برداری قرار گرفت.

انتهای پیام/

نوشته شده توسط:

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بانک ملی ایران
چاپ آگهی مفقودی
تبلیغات