بر اساس آمار تولید در پنج ماهه اول سال جاری

تولید ذوب آهن اصفهان همچنان فراتر از برنامه

ذوب آهن اصفهان موفق شد در پنج ماهه اول سال جاری تولیدی فراتر از برنامه داشته باشد. این تولید همچنین نسبت به مدت مشابه سال گذشته افزایش داشته است.
کد خبر: 816
زمان انتشار: ۲۸ شهریور ۱۴۰۲ - ۱۰:۴۹ قبل از ظهر -
25 بازدید
به گزارش کیمیای ایران آنلاین، بر اساس این گزارش، تولید چدن مذاب در پنج ماهه اول سال جاری یک میلیون و ۳۲۱ هزار و ۲۹۳ تن بود که ۱۲ درصد بیشتر از برنامه تولید بوده و نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۶ درصد رشد داشته است . در این مدت تولید آگلومره ، یک میلیون و ۴۵۶ هزار و ۷۹۱ تن بود که ۷ درصد بیشتر از برنامه بوده و نسبت به مدت مشابه سال قبل ۲ درصد افزایش یافته است.
تولید شمش ذوب آهن اصفهان که ۱۰ درصد فراتر از برنامه انجام شده است در پنج ماهه اول سال به یک میلیون و ۱۸۸ هزار و ۸۰۱ تن رسید که نسبت به مدت مشابه سال قبل ۹ درصد افزایش یافته است .
تولید کک که اهمیت بسیاری در قیمت تمام شده محصولات ذوب آهن اصفهان دارد از ابتدای سال جاری تا پایان مرداد ماه به ۵۴۱ هزار و ۱۰۱ تن رسید که ۳ درصد بیشتر از برنامه بوده و نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۴ درصد افزایش را نشان می دهد.
ذوب آهن اصفهان که امسال تولید محصولات با ارزش افزوده بالاتر را در اولویت قرار داده است موفق شد در ۵ ماهه اول سال جاری با تولید ۷۴۵ هزار و ۸۲۰ تن محصولات نوردی افزایش ۹ درصدی در این بخش را حاصل کند که مطابق برنامه بوده است.
انتهای پیام/

نوشته شده توسط:

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بانک ملی ایران
چاپ آگهی مفقودی
تبلیغات