دومین المپیاد فرهنگی و ورزشی محلات شاهین شهر از ۱۲ بهمن تا ۱۲ اسفند

کد خبر: 496
زمان انتشار: ۱۲ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۹:۰۶ بعد از ظهر -
77 بازدید

شهردار شاهین شهر در نشست خبری با اصحاب رسانه گفت: شاهین شهر به عنوان یک شهر پیشرو نیازمند فعالیت ها و برنامه های هویت بخش است.

درابتدا شهردار شاهین شهر از برگزار دومین المپیاد ورزشی فرهنگی شاهین شهر همزمان با دهه فجر به مدت یک ماه خبر داد.

سعید ابریشمی راد به برگزاری دومین المپیاد فرهنگی – ورزشی محلات شاهین شهر اشاره و افزود: خوشبختانه با توجه به استقبال پرشور ورزشکاران عزیز در جشنواره جوان سال گذشته، امسال در نظر داریم در ابعاد گسترده تر دومین  المپیاد فرهنگی – ورزشی جوان را در سطح محلات شاهین شهر اجرا نماییم.

وی عنوان کرد : درست ترین استراتژی در مدیریت و برنامه ریزی فرهنگی شهری بحث مشارکت است که علاوه بر ارگان ها و سازمان ها، شهروندان نیز در آن سهیم باشند.

وی با اشاره به شهر شاهین شهر به دانش و خلاقیت گفت : این شهر به عنوان شهر اقوام و ایران کوچک شناخته شده است و جا دارد ما شهر رویدادها را به آن اضافه کنیم، زیرا این شهر ظرفیت بالایی در زمینه های مختلف علمی ، فرهنگی و ورزشی دارد و این عنوان نیاز به تلاش همه عزیزان دارد.

ابریشمی راد افزود: این المپیاد با حضور ۲ هزار ورزشکار جوان در قالب ۲۶ رشته ورزشی مختلف به مدت یک ماه از دهه مبارک فجر تا ولادت باسعادت حضرت علی اکبر(ع) برگزار خواهد شد.

وی ادامه داد: دومین المپیاد ورزشی فرهنگی با مدیریت شهرداری و همکاری اداره ورزش و جوانان با مشارکت آموزش و پرورش، ناحیه مقاومت بسیج شهرستان ، اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و در پی آن کانون های فرهنگی انجام خواهد شد .

شهردار شاهین شهر با بیان اینکه تمام تلاشمان در راستای استفاده از همه ظرفیت های شهر بوده است اظهار داشت: تقویت این ظرفیت مؤثر فرهنگی – ورزشی برای پویایی و اعتلای شهر، هویت بخشی محلات، ایجاد روحیه انگیزه و امیدواری به نسل جوان منتقل خواهد شد.

ابریشمی راد از اصحاب رسانه خواست با حضور و اطلاع رسانی به موقع المپیاد فرهنگی-ورزشی را پوشش داده تا این نشاط و سرزندگی به بستر عمومی جامعه انتقال یابد.

در ادامه یعقوبی دبیر المپیاد در خصوص اجرای مسابقات عنوان کرد و افزود: از تمام ظرفیت های محلات شاهین شهر استفاده شده است و ۲۶ رشته ورزشی مشخص و پیش بینی حضور ۲ هزار ورزشکار از محلات و نواحی مختلف شاهین شهر برای رقابت شده است.

وی درپایان اظهار داشت : جامعه هدف دانش آموزان، بسیجیان، ورزشکاران از ۲۳ هیئت ورزشی و تمامی شهروندان می باشد که در رده های سنی مختلف به رقابت می پردازند، همچنین در حاشیه برگزاری مسابقات ورزشی غرفه های فرهنگی، هنری و موسیقی نیز برگزار می شود.

نوشته شده توسط:

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بانک ملی ایران
چاپ آگهی مفقودی
تبلیغات