رفتن به بالا
  • سه شنبه - ۲ دی ۱۳۹۹ - ۱۸:۳۰
  • کد خبر : ۵۰۷۰
  • چاپ خبر : پیام تبریک استاندار اصفهان به مناسبت روز ملی ثبت احوال

پیام تبریک استاندار اصفهان به مناسبت روز ملی ثبت احوال

سوم دی ماه سالروز نخستین ثبت رسمی و قانونی ولادت و صدور شناسنامه در ایران است و نامگذاری این روز به عنوان روز ملی ثبت احوال، فرصتی مغتنم برای تبیین تلاش های خدمتگزاران عرصه ثبت احوال می باشد که منشا خدمات چشمگیری در این مرز و بوم بوده اند.

سوم دی ماه سالروز نخستین ثبت رسمی و قانونی ولادت و صدور شناسنامه در ایران است و نامگذاری این روز به عنوان روز ملی ثبت احوال، فرصتی مغتنم برای تبیین تلاش های خدمتگزاران عرصه ثبت احوال می باشد که منشا خدمات چشمگیری در این مرز و بوم بوده اند. به گزارش کیمیای ایران بدون شک نامگذاری سوم دی ماه در تقویم رسمی کشور به نام روز ملی ثبت احوال فرصتی است تا از یک طرف جایگاه این مجموعه در ثبت به موقع وقایع حیاتی و حفاظت از آن در راستای اتقان اسناد هویتی و نقش آن در تنظیم و تکمیل بعدی تمامی اسناد اداری و نیازهای مرتبط در عرصه اجتماعی مورد توجه واقع شود و از طرفی دیگر نقش موثر و بنیادین این سازمان در زمینه رصد و جمع آوری آمارهای انسانی و انتشارآن به عنوان بسترساز برنامه ریزی های جامعه و پردازش جدی به امر چالش جمعیت با حضور فعال مدیران کل استانی ادارات کل ثبت احوال به عنوان دبیرشورای راهبردی جمعیت را نمی بایست از نظر دور داشت .

اینجانب ضمن تبریک و گرامیداشت روز ملی ثبت احوال از زحمات و تلاش های کارکنان خدوم ثبت احوال استان اصفهان تقدیر و تشکر می نمایم.

امید است با همکاری و همدلی مردم و نهادهای مسئول شاهد توفیقات روز افزون سازمان ثبت احوال در ارائه خدمات والاتر باشیم.

عباس رضایی- استاندار استان اصفهان

اخبار مرتبط