رفتن به بالا
  • شنبه - 17 آبان 1399 - 18:53
  • کد خبر : ۴۳۷۴
  • چاپ خبر : «شکار شکارچی» به «تک‌تیرانداز» تغییر نام داد

«شکار شکارچی» به «تک‌تیرانداز» تغییر نام داد

تهیه‌کننده فیلم سینمایی «شکار شکارچی» گفت که نام این فیلم به «تک تیرانداز» تغییر یافته و فیلمبرداری آن از دو هفته پیش آغاز شده است.

ابراهیم اصغری تهیه‌کننده سینما و تلویزیون دربرنامه روزجمعه «افق سینما» که از شبکه افق پخش می‌شود، از تغییر نام فیلم سینمایی «شکار شکارچی» به «تک تیرانداز» به کارگردانی علی غفاری خبر داد.به گزارش کیمیای ایران به نقل از فارس،اصغری با اعلام این خبر گفت: «تک تیرانداز» حدود دو هفته از آغاز فیلمبرداری اش گذشته است و در نیمه راه تولید است. این فیلم برشی از حضور شهید عبدالرسول زرین تک‌تیرانداز قهرمان ایرانی در دفاع مقدس است و برخلاف فیلم تک تیرانداز آمریکایی، وجهه عرفانی و معرفتی تک تیرانداز ایرانی را به تصویر می‌کشد.وی در تشریح فیلم جدید خود گفت: بخش زیادی از قصه «تک تیرانداز» در دل نیروهای دشمن تعریف می شود و به تاثیر حضور و مبارزه تک تیرانداز ایرانی در عقیم کردن عملیات های دشمن  می پردازد. این فیلم سینمایی با حمایت انجمن سینمای انقلاب و دفاع مقدس در حال تولید است.

اصغری در ادامه افزود: شهید زرین تک تیراندازی ایرانی که از ۷۰۰ تا ۳۰۰۰ شلیک موفق داشته است و ویژگی اش نسبت به تک تیراندازهای جهان این است که بیش از اینکه به شلیک‌های موفقش افتخار کرده باشد به انسان‌های که به آنها شلیک نکرده است می‌بالد. کامبیز دیرباز در این فیلم سینمایی نقش شهید زرین را ایفا می‌کند.

این تهیه کننده سینما در پایان با اشاره به سختی های ساخت فیلم در حوزه دفاع مقدس گفت: سینمای دفاع مقدس اگر با علاقه و معرفت نباشه کار بسیار سخت و شکننده است. دوستان بنده که از فرماندهان جنگ بودند و سر صحنه فیلم حضور داشتند اعتراف کردند که ساخت فیلم جنگی از خود جنگ سخت‌تر است.

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه


تبلیغات

  • آخرین دیدگاه‌ها