رفتن به بالا
  • دوشنبه - 29 آذر 1400 - 13:52
  • کد خبر : ۷۶۳۷
  • چاپ خبر : ساماندهی پروژه‌های نیمه‌تمام و رفع مشکل آب‌های سطحی در اولویت
عضو شورای شهر اهواز خبر داد:

ساماندهی پروژه‌های نیمه‌تمام و رفع مشکل آب‌های سطحی در اولویت

عضو شورای اسلامی شهر اهواز گفت: تکمیل پروژه‌های نیمه تمام و رسیدگی به محل‌هایی که به لحاظ آب‌های سطحی آسیب‌پذیر است، از برنامه‌های مهم شورای شهر اهواز به شمار می‌رود. به گزارش کیمیای ایران به نقل از ایمنا ، سید محمدجواد رضوی با اشاره به مسئله آب‌های سطحی در اهواز، اظهار کرد: رسیدگی به محل‌های […]

عضو شورای اسلامی شهر اهواز گفت: تکمیل پروژه‌های نیمه تمام و رسیدگی به محل‌هایی که به لحاظ آب‌های سطحی آسیب‌پذیر است، از برنامه‌های مهم شورای شهر اهواز به شمار می‌رود.

به گزارش کیمیای ایران به نقل از ایمنا ، سید محمدجواد رضوی با اشاره به مسئله آب‌های سطحی در اهواز، اظهار کرد: رسیدگی به محل‌های آسیب‌پذیر به لحاظ آب‌های سطحی، از برنامه‌های مهم شورای شهر است که در این خصوص اقدامات لازم با هماهنگی شرکت آبفا و خدمات شهری شهرداری در حال انجام است.

وی افزود: هدف ما این است در کوتاه مدت بتوانیم معضل آب‌های سطحی برخی مناطق آسیب‌پذیر را رفع کنیم که این مهم با لوله‌گذاری قطر بالاتر در حال انجام است.

عضو شورای اسلامی شهر اهواز تاکید کرد: اگر چه ممکن است تا پایان سال با وجود بارندگی‌ها، تمام مناطق شناسایی شده در جهت رفع آب‌های سطحی به نتیجه نرسد، اما مشکل بخش زیادی از مناطق را رفع خواهیم کرد.

وی با اشاره به برخی از پروژه‌های عمرانی نیمه تمام، گفت: برخی از طرح‌ها که بارزترین آن طرح میدان شهید چمران است با موانعی روبرو شده که بهره‌برداری از فاز اول آن را به تأخیر انداخته است در این راستا شهردار و شواری اسلامی شهر در حال رفع آن هستند.

رضوی ادامه داد: به زودی فاز نخست پروژه تقاطع غیرهمسطح شهید چمران (میدان دانشگاه) که مسیر بلوار گلستان و امانیه را به هم متصل می‌کند، به بهره‌برداری می‌رسد تا بخشی از ترافیک ایجاد شده در این محور نیز رفع شود.

وی خاطرنشان کرد: بر اساس دستور شهردار اهواز، تا زمانی که پروژه‌های نیمه تمام به سرانجام مشخصی نرسد، هیچ پروژه‌ای کلید نخواهد خورد و از این بابت در حال پیگیری مجدانه برای به سرانجام رسیدن طرح‌های نیمه تمام هستیم.

انتهای پیام /

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه


تبلیغات

  • آخرین دیدگاه‌ها