رفتن به بالا
  • دوشنبه - 17 آذر 1399 - 18:47
  • کد خبر : ۴۸۱۸
  • چاپ خبر : افزایش ۵۹ درصدی تولیدات ایران خودرو
در 9 ماهه امسال صورت گرفت:

افزایش ۵۹ درصدی تولیدات ایران خودرو

مدیرعامل ایران خودرو گفت:تولید محصولات ایران خودرو از ابتدای سال تا آذر ماه نسبت به مدت مشابه سال قبل ۵۹ درصد رشد داشته است.

امروز برنامه همکاری بیمه ایران و شرکت ایساکو به منظور بهره‌برداری و پیاده‌سازی پلتفرم جامع مکان‌محور در حوزه ارائه خدمات‌رسانی سیار به مشتریان و زیان‌دیدگان حوادث رانندگی در سراسر کشور برگزار شد. به گزارش کیمیای ایران به نقل از خبرآنلاین، فرشاد مقیمی مدیرعامل ایران خودرو در این مراسم اظهار کرد: در بحث تولید خودرو از ابتدای سال تا آذرماه نسبت به دوره مشابه سال گذشته شاهد رشد ۵۹ درصدی بودیم. همچنین از ابتدای آذر ماه تا کنون ۳۰ درصد تولید روزانه خودروهای ایران خودرو رشد کرده است.وی ادامه داد: موضوعی که قابل توجه مردم است، تعهدات معوق است که سال گذشته حدود ۲۰۰ هزار دستگاه معوق با اقدامات صورت گرفته کاهش پیدا کرده و این تعهدات معوق به ۱۸ هزار دستگاه رسید.

این مقام مسئول گفت: برای رساندن خودرو به مردم چند راه وجود دارد به طوری که حدود ۲۰۰ دستگاه از طریق جاده و ۴۰۰ دستگاه از طریق ریل می تواند به دست افراد برسد. افرادی که قصد دریافت خودروی خود درب کارخانه دارند، می‌توانند با مراجعه به کارخانه هر روز از هفته (حتی روزهای تعطیل) خودروی خود را تحویل بگیرند.

مقیمی در پایان اظهار کرد: یکی از وجوه مشترک بین بیمه ایران و ایران خودرو این است که مشتریان هر دو “مردم” هستند. مشتری می‌تواند خودش انتخاب کند که خواستار خدمات در چه حوزه‌ای است و خودش تصمیم بگیرد که خودرو به چه محلی اعزام شود.

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه


تبلیغات

  • آخرین دیدگاه‌ها