رفتن به بالا
  • سه شنبه - ۲۵ آذر ۱۳۹۹ - ۱۹:۲۷
  • کد خبر : ۴۹۷۲
  • چاپ خبر : ۴ موبایل تاشوی سامسونگ در ۲۰۲۱ به بازار عرضه می شوند

۴ موبایل تاشوی سامسونگ در ۲۰۲۱ به بازار عرضه می شوند

سامسونگ قصد دارد در سال آینده میلادی ۴ موبایل تاشو به بازار عرضه کند. این موبایل ها در نیمه دوم ۲۰۲۱ میلادی عرضه می شوند.

 گزارش جدید حاکی از آن است که سامسونگ قصد دارد ۴ موبایل تاشو در سال ۲۰۲۱ میلادی عرضه کند که شامل دو دستگاه «زد فولد» و دو «زد فلیپ» است. به گزارش کیمیای ایران به نقل از مهر،به نظر می‌رسد سامسونگ پس ازتوقف تولید سری موبایل‌های «گلکسی نوت»، سری موبایل‌های پرچمدار «گلکسی اس» را در نیمه نخست سال ۲۰۲۱ عرضه کند. همچنین پیش بینی می‌شود موبایل‌های پرچمدار تاشو این شرکت در نیمه دوم سال آینده عرضه شوند.

طبق گزارش این شرکت کره‌ای دو جانشین برای «زد فولد ۲» (احتمالاً «زدفولد ۳») و دو جانشین برای «گلکسی زد فلیپ» عرضه می‌کند. احتمالاً دو جانشین زد فولد۲ ویژگی‌ها و عملکرد مختلفی داشته باشند.

تمام موبایل‌های گلکسی زد از فناوری ۵G پشتیبانی می‌کنند. تولید انبوه این دستگاه نیز از آگوست ۲۰۲۱ میلادی آغاز خواهد شد.همچنین به نظر می‌رسد سامسونگ تصمیم دارد در نسخه رده بالاتر «زدفولد ۳» قابلیت پشتیبانی از قلم هوشمند «اس پن» را فراهم کند.بر اساس گزارش مذکور احتمالاً دارد سامسونگ در اواخر ۲۰۲۱ یا ۲۰۲۲ میلادی یک موبایل لوله شدنی نیز به بازار عرضه کند.

اخبار مرتبط