رفتن به بالا
  • شنبه - ۲۳ اسفند ۱۳۹۹ - ۲۰:۲۵
  • کد خبر : ۶۵۲۹
  • چاپ خبر : هوندا دو خودروی شاسی بلند برقی تولید می‌کند

هوندا دو خودروی شاسی بلند برقی تولید می‌کند

شرکت خودروسازی هوندا از تولید دو اتومبیل جدید شاسی بلند برقی تا سال ۲۰۲۴ خبر داده است. این خودروها ابتدا در ایالات متحده عرضه می‌شوند. به گزارش کیمیای ایران به نقل از مهر،هوندا هنوز اطلاعات فنی زیادی را در مورد این خودروها اعلام نکرده، اما ظاهراً یکی از مدل‌ها از سری آکورا بوده و برای […]

شرکت خودروسازی هوندا از تولید دو اتومبیل جدید شاسی بلند برقی تا سال ۲۰۲۴ خبر داده است. این خودروها ابتدا در ایالات متحده عرضه می‌شوند. به گزارش کیمیای ایران به نقل از مهر،هوندا هنوز اطلاعات فنی زیادی را در مورد این خودروها اعلام نکرده، اما ظاهراً یکی از مدل‌ها از سری آکورا بوده و برای تولید هر دو خودرو از فناوری اختصاصی جنرال موتورز برای ساخت اتومبیل‌های برقی استفاده خواهد شد.

به گفته دیو گرادنر رئیس واحد فروش هوندا در آمریکا قرار است این شرکت مدل‌های هیبریدی برخی تولیدات محبوب خود را نیز عرضه کند. هر چند نام این مدل‌ها اعلام نشده است. در حال حاضر هوندا دو خودروی هیبریدی به نام کلاریتی و اینسایت تولید و عرضه می‌کند و مدل‌های آکورد و سی آر – وی را نیز برقی کرده است. قرار است بخشی از مراحل تولید خودروهای یادشده در چین انجام شود و هوندا قصد ندارد این اتومبیل‌ها را به صورت دو درب در آمریکا عرضه کند.

با توجه به تاکید دولت آمریکا بر تولید خودروهای سازگار با محیط زیست که حداقل میزان آلایندگی را داشته باشند، بسیاری از شرکت‌های اتومبیل سازی در این کشور مانند فورد، جنرال موتورز و غیره ساخت محصولات برقی را جدی گرفته‌اند و قصد دارند ساخت خودروهای بنزین سوز را کاهش دهند.

اخبار مرتبط