رفتن به بالا
  • دوشنبه - ۱ دی ۱۳۹۹ - ۲۰:۳۸
  • کد خبر : ۵۰۵۴
  • چاپ خبر : نمایش داعش در پوشش هوادار استقلال؟!
حاشیه جدید تلویزیون را «خانه امن» رقم زد؛

نمایش داعش در پوشش هوادار استقلال؟!

در قسمت چهل و سوم از سریال «خانه امن» سکانسی گنجانده شده که عملیات تروریستی را در پوشش یک هوادار استقلالی اجرایی می کند! پخش این سکانس در ادامه دلخوری طرفداران این تیم و اعتراض باشگاه فرهنگی ورزشی استقلال را به همراه داشته است.

در پی پخش سکانسی از سریال «خانه امن»، باشگاه استقلال بیانیه ای را صادر کرد و در اعتراض به آن نوشت:«روز گذشته سکانسی از سریال خانه امن، از سیمای جمهوری اسلامی ایران پخش و در فضای مجازی دست به دست شد که علیرغم همه ارزش‌های بالای این سریال پرمحتوا، صحنه‌ای توهین آمیز را به نمایش گذاشت. صحنه نمایش داده شده به قدری منزجر کننده بود که از بیان آن خودداری می‌شود.به گزارش کیمیای ایران به نقل از ایسنا،باشگاه استقلال ضمن اعتراض شدید به این خطای بزرگ، انتظار دارد رئیس محترم سازمان صداوسیما به این معضل که در برنامه‌های آن سازمان پر تکرار هم شده، ورود کرده و ضمن عذرخواهی از سرمایه‌های اصلی باشگاه یعنی هواداران شریف و فهیم، هرچه سریعتر نسبت به جبران آن اقدام کند.»

در قسمت چهل و سوم سریال «خانه امن»، داستان به ماجرای عملیات تروریستی یک عضو گروهک داعش در ورزشگاه آزادی اختصاص دارد. او برای انجام عملیات انتحاری، دربی پایتخت را انتخاب کرده است و در پوشش یک هوادار استقلال وارد ورزشگاه می شود.

در پی انتقاد هواداران و مسوولان باشگاه فرهنگی ورزشی استقلال، تهیه کننده سریال «خانه امن» درباره این سکانس توضیحاتی را ارائه داد.ابوالفضل صفری با تاکید بر اینکه هیچ سوء نیتی برای نشان دادن یک داعشی تحت پوشش طرفدار تیم استقلال وجود نداشته است، اعلام کرد: «ماجرایی که در قسمت چهل و سوم نشان داده شد بر اساس یک داستان واقعی است. هدف این بود تا تاکید شود تروریست‌ها برای انجام اعمال خلاف خود از هر گونه محبوبیت ورزشی و هنری در بین مردم ایران سوء استفاده می‌کنند.»

صفری ادامه داد: «استفاده از این پرونده واقعی، صرفا به این خاطر بود تا  همه ما هوشیار باشیم و جلوی این سوء استفاده‌ها را بگیریم.»او ضمن دلجویی از هواداران استقلال به خاطر سوء تفاهم ایجاد شده، تاکید کرد: « بسیاری از عوامل سریال «خانه امن» طرفدار استقلال هستند و هرگز قصد توهین به این تیم را نداشته اند.»

صفری در پایان گفت: «من از مخاطبان و علاقمندان تقاضا می‌کنم تا سریال «خانه امن» را به طور کامل نگاه کنند؛ مخصوصا قسمت ۴۴ که امشب (یک دی) پخش می شود. در این قسمت، داستان سریال به تیم پرسپولیس و ماجرایی مشابه پرداخته است».

اخبار مرتبط