رفتن به بالا
  • جمعه - ۱۵ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۹:۱۳
  • کد خبر : ۶۴۰۷
  • چاپ خبر : میوه در شب عید ارزان می شود
رئیس اتحادیه بار فروشان میدان مرکزی تهران خبرداد:

میوه در شب عید ارزان می شود

رئیس اتحادیه بار فروشان میدان مرکزی تهران گفت:  در تامین میوه شب عید مثل سیب و پرتقال، هیچ مشکلی وجود ندارد و قیمت‌ها تا شب عید رو به کاهش است. به گزارش کیمیای ایران به نقل از صدا و سیما، صطفی دارایی نژاد افزود: در حال حاضر قیمت پرتقال در کف میدان مرکزی از ۹ […]

رئیس اتحادیه بار فروشان میدان مرکزی تهران گفت:  در تامین میوه شب عید مثل سیب و پرتقال، هیچ مشکلی وجود ندارد و قیمت‌ها تا شب عید رو به کاهش است. به گزارش کیمیای ایران به نقل از صدا و سیما، صطفی دارایی نژاد افزود: در حال حاضر قیمت پرتقال در کف میدان مرکزی از ۹ تا ۱۱ هزار تومان، سیب از ۷ تا ۱۴ هزار تومان، خیار بوته‌ای ۶ هزار تومان و خیار گلخانه‌ای از ۹ تا ۱۰ هزار تومان فروخته می‌شود.

وی اضافه کرد: از دو سه هفته اخیر تا به امروز، شاهد افت قیمت همه میوه‌ها هستیم و این روند ادامه دار خواهد بود.

دارایی نژاد گفت: در حال حاضر ۵۰۰ هزار تن پرتقال در انبارهای استان مازندران دپو شده است و امسال چند روز زودتر از سال قبل، عرضه میوه‌های شب عید را آغاز کردیم و قطعا تا شب عید باز هم قیمت‌ها کاهش می‌یابد.

رئیس اتحادیه بار فروشان میوه و تره بار در خصوص کمبود نارنگی هم گفت: امسال به دلیل سرما زدگی محصول نارنگی در شهرهای فسا و دارآب و تمام شدن محصولات در شهرهای استان مازندران با کمبود نارنگی مواجه شدیم که با برنامه ریزی صورت گرفته قرار شد ۱۰ هزار تن نارنگی پاکستانی وارد شود و با قیمت هر کیلو ۱۵ هزار تومان در سطح خورده فروشی عرضه شود.

 

اخبار مرتبط