رفتن به بالا
  • جمعه - 30 آبان 1399 - 18:07
  • کد خبر : ۴۵۸۲
  • چاپ خبر : صدای «مقاومت» در سالگرد شهادت سردار سلیمانی شنیدنی می‌شود
راه‌اندازی یک شبکه رادیویی جدید؛

صدای «مقاومت» در سالگرد شهادت سردار سلیمانی شنیدنی می‌شود

شبکه رادیویی «مقاومت» همزمان با فرارسیدن سالروز شهادت شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی با رویکرد تبیین مفهوم مقاومت در گفتمان انقلاب اسلامی راه‌اندازی می‌شود.

رضا کوچک زاده مدیر شبکه رادیویی مقاومت گفت: معاونت صدای جمهوری اسلامی ایران به مناسبت گرامی داشت اولین سالگرد شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی، «رادیو مقاومت» را با رویکرد تبیین مفهوم مقاومت در گفتمان انقلاب اسلامی و با هدف شناخت و شناساندن مکتب سردار شهید سلیمانی به جامعه راه اندازی می‌کند. به گزارش کیمیای ایران به نقل از مهر، وی با اعلام اینکه رادیو مقاومت از ابتدای دی ماه به مدت ۳۰ روز روی آنتن می‌برد. افزود: معرفی و تبیین گفتمان انقلاب اسلامی و ترویج فرهنگ اصیل ایثار و شهادت، برگرفته از مکتب متعالی اهل‌بیت (ع) و متأثر از اندیشه‌ها و سیره امام راحل (ره) و مقام معظم رهبری (مدظله‌العالی) از مهم‌ترین اولویت‌های این شبکه رادیویی است.

مدیر شبکه رادیویی مقاومت خاطرنشان کرد: در این فصل از رادیو، مفاهیمی همچون تبیین شناختی مقاومت، مقاومت در گفتمان انقلاب اسلامی، توصیف دستاوردهای مقاومت، معرفی چهره‌های شاخص این حوزه، درنگی بر موضوع دشمن و دشمن شناسی و شناحت حوزه جغرافیایی مقاومت مورد بحث و بررسی قرار خواهد گرفت.

کوچک زاده ضمن تاکید بر پوشش ۲۴ ساعته این رادیو در سراسر کشور تصریح کرد: این شبکه تلاش دارد تا با بررسی چیستی مفهوم مقاومت، ابعاد، زمینه‌ها، پیامد، چشم‌انداز مقاومت و ارائه مدل مفهومی آن در اندیشه امامین انقلاب به‌عنوان مؤلفه‌ای تعیین‌کننده در پیشرفت جامعه اسلامی، تبیین مفهوم بصیرت و دشمن شناسی در کنار معرفی زندگی و مشی مجاهدانه شهید سپهبد قاسم سلیمانی دلیر بی نظیر جریان مقاومت، را در این رسانه مورد بررسی جدی تر قرار دهد.

وی افزود: تبیین «محور مقاومت؛ جبهه جهانی اسلام و مکتب شهید سلیمانی» در فراخنای ژئوپلیتیک جهان اسلام از سوریه، فلسطین و لبنان تا یمن، عراق، افغانستان، پاکستان و سایر نقاط دنیای اسلام و حتی ملت‌های آزادیخواه جهان، از جمله مهمترین ماموریت این شبکه رادیویی در بازه فعالیت آن است. لازم به ذکر است بازه زمانی دی ماه با دو مناسبت مهم ۹ دی، روز بصیرت و میثاق امت با ولایت و ۱۳ دی سالروز شهادت سردار شهید حاج قاسم سلیمانی به عنوان نماد عینی و نظری نظریه مقاومت، نمایان است. که مورد توجه این رادیو قرار خواهد گرفت.کوچک زاده اظهار امیدواری کرد این رادیو در زمینه طرح و معرفی قهرمانان مقاومت و الگوهای عرصه جهاد و مقاومت موفق عمل کند.

شنوندگان می‌توانند رادیو مقاومت را از ابتدای دی ماه علاوه بر موج fm ردیف ۹۵.۵ مگاهرتز از طریق نصب برنامه کاربردی ایرانصدا بر روی گوشی تلفن همراه خود هم شنونده باشند و از طریق سامانه ۳۰۰۰۰۹۵۵ با این شبکه در ارتباط باشند. همچنین در شبکه‌های اجتماعی رادیو مقاومت را به نشانی @radiomoghavemat دنبال کنند. همچنین علاقه مندان برای شرکت در فراخوان طرح و ایده و تولید برنامه برای این رادیو می‌توانند آثار و یا طرح‌های پیشنهادی خود را به شماره ۰۹۰۳۹۱۳۴۷۴۴ تا ۱۰ آذر ماه ارسال کنند.موج fm ردیف ۱۰۳و نیم مگاهرتز، از ابتدای دی ماه صدای مقاومت را به روی آنتن می‌برد.

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه


تبلیغات

  • آخرین دیدگاه‌ها