رفتن به بالا
  • دوشنبه - 6 مرداد 1399 - 15:08
  • کد خبر : ۲۷۵۸
  • چاپ خبر : برگزاری مراسم قرائت دعای عرفه در حرم‌های اهل بیت (ع) کشور

برگزاری مراسم قرائت دعای عرفه در حرم‌های اهل بیت (ع) کشور

طبق اعلام سازمان اوقاف مراسم دعای عرفه در بقاع منتخب امامزادگان کشور برگزار می‌شود.

مراسم پرفیض دعای عرفه در آستان مقدس حضرت فاطمه معصومه (س) برگزار می‌شود. به گزارش کیمیای ایران به نقل از فارس این مراسم پنجشنبه ۹ مرداد از ساعت ۱۷ آغاز در آن حجت‌الاسلام محمد میرزا محمدی به قرائت دعای عرفه می‌پردازد.این برنامه از ساعت ۱۷ به صورت زنده و مستقیم از شبکه چهار سیما شبکه استانی نور و رادیو معارف و پرتال جامع آستان حضرت معصومه پخش می‌شود.

مراسم قرائت دعای عرفه در آستان مقدس حضرت احمد بن موسی الکاظم (ع) برگزار می‌شود. در این مراسم مهدی سلحشور به قرائت دعای عرفه می‌پردازد و حجت‌الاسلام سیدمحمد انجوی‌نژاد سخنران برنامه است.این مراسم از ساعت ۱۷:۳۰ روز پنجشنبه ۹ مرداد برگزار و به صورت زنده از شبکه استانی فارس پخش می‌شود.همچنین طبق اعلام سازمان اوقاف مراسم دعای عرفه در بقاع منتخب امامزادگان کشور برگزار می‌شود.

مراسم قرائت دعای عرفه در حرم امام رضا (ع) هم از ساعت ۱۶:۳۰ در صحن جامع رضوی آغاز و در آن حجت‌الاسلام جعفر اسلامی‌فر به قرائت دعای شریف عرفه می‌پردازد.

سخنرانی حجت‌الاسلام محمد‌مهدی میر‌باقری از دیگر آیتم‌های این برنامه است و احمد واعظی مداحی می‌کند.این برنامه در صحن‌های حرم‌ها یعنی در فضای باز و با رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی برگزار می‌شود. همچنین علاقه‌مندان به شرکت در مراسم دعای عرفه با خود کتب ادعیه، جانماز، چادر نماز و ماسک همراه داشته باشند.

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه


تبلیغات

  • آخرین دیدگاه‌ها